HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.10.2017 Reportáž

Ml. žáci proti Keltům nezaváhali! Bezpalec a Lehner udeřili dvakrát!

V dalším utkání přivítali mladší žáci Hostivaře v Čimicích starší výběr berounských Keltů a už brzy se dostali do vedení po zásahu Tomáše Stoulila...

5.kolo, neděle 15.10.2017

HOS

Hostivař

6:1

1:0, 3:0, 2:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 1:44 Stoulil (Nestrojil), 20:25 Lehner, 21:55 Bezpalec (Halíř), 22:28 Bezpalec (Houška, Zámečník), 27:36 Prager (Lehner), 35:25 Lehner (Maali) .
Rozhodčí: Linhart, Trajer . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 44 . Střely na branku: 38:15 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1 .

Sestava domácích

Knotek (od 20.Drahoš) - Dvořák, Houška, Mikšovský M. Mikšovský P., Svatoň, Zámečník - Bezpalec, Halíř, Herman, Lehner, Maali, Nestrojil, Prager, Smetana, Stoulil

Sestava hostí

Váca - Frolík, Kadeřábek, Koudela, Mathauser, Šlemarová, Valenta - Beneš, Bertoš, Darebný, Dobřemysl, Hájek, Horel, Hříbal, Krutina, Netuka, Slabý

Komentář k zápasu

Jeho trefa ve druhé minutě ale byla trefou jedinou, která padla v úvodním dějství. Diváci si museli na další gólovou radost počkat až do jednadvacáté minuty a připravil jim ji střelec Petr Lehner, který brankáře Vácu překonal. Už po minutě a půl navíc zvýšil na 3:0 Stanislav Bezpalec a stejný střelec, který ještě loni patřil do kategorie minipřípravky, přidal i čtvrtou trefu. Radim Houška se v rohu hřiště zbavil dotírajícího soupeře a milimetrovou přihrávkou našel mezi hráči uvolněného Bezpalce, který bez dlouhých rozpaků zamířil přesně. Hostivař tak slepila tři branky do dvou minut a utekla soupeři na rozdíl čtyř branek, po čemž se jí do třetí části vstupovalo o poznání veseleji.

Pátý gól na sebe poté nenechal dlouho čekat! Lehner se skrz pravé křídlo dostal až do předbrankového prostoru, kde míček naservíroval nehlídanému Pragerovi. Soupeř z Berouna, kterého do třetí části posílil šikula Horel, sice posléze snížil, poslední slovo ale měla opět Hostivař a její nejprodutivnější hráč Petr Lehner, který se efektivně dostal z rohu hřiště a střelou na bližší tyč Vácu prostřelil.

Mladší žáci Hostivaře tak zvítězili tenisovým výsledkem 6:1 a v dalším víkendu na ně čeká hned dvojice výjezdů. V sobotu se představí na půdě silného Mostu a v neděli zavítají do Berouna, kde se potkají s mladším, ale dosud úspěšnějším výběrem Keltů.

Ohlasy po utkání

David Fišer (trenér HBC Hostivař) - Zápas s Kelty jsme měli od začátku pevně ve svých rukách a už ve druhém střídání jsme za svou aktivitu byli odměněni gólem. Bohužel s postupujícím časem a s narůstajícím skóre jsme přestali hrát naší hru, začali jsme sólovat, přestali si přihrávat a hlavně jsme přestali bránit. Soupeři jsme umožnili dostat se do pár příležitostí a po jedné z nich vstřelit i čestnou branku. Za první půli zápasu kluky chválím. Tu druhou už raději komentovat nebudu, hráčům jsem k tomu své řekl. O víkendu nás čekají dva silní soupeři a je potřeba, abychom se koncentrovali od úvodní buly, až po závěrečný hvizd. Most nám totiž zadarmo nic nedá.

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu