HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.10.2019 Reportáž

Junioři se zdarma povozili na kolotoči! Letohrad na Palmovce nasázel devět gólů!

Juniory Hostivaře čekal další těžký test jejich aktuální formy. Na Palmovku v nedělním dopoledni dorazilo mužstvo Letohradu, tedy vedoucí tým tabulky extraligy juniorů.

4.kolo, sobota 28.9.2019

HOS

Hostivař

1:9

1:3, 0:3, 0:3

LET

Letohrad

Branky a nahrávky: 4:13 D.Vaniš (Vosátka) .
Rozhodčí: Koskuba, Šulo . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 18:35 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:9 .

Sestava domácích

Skalický (od 31.Paleček) - D.Vaniš, Sedláček, Fic, Svoboda, Kučera, Zíma - Bůžek, Srp, Kucharčík, Mazura, Vosátka, Zyta, Mašek, Hroch, Maťocha, Mareš, Sousedík

Sestava hostí

Opavský (od 39.Netušil) - Flos, Adámek, Dostál, Bečka - Tomeš, Bogdány, Řehák, Hubálek, Fišer, Faltejsek, Brázdil, Smutný

Komentář k zápasu

A hned od začátku bylo jasné, že pokud chtějí domácí pomýšlet na dobrý výsledek, budou muset předvést výkon na hranici svých možností. Bohužel, jejich plán dostal trhlinu v samotném začátku utkání, když inkasovali po několika odehraných vteřinách první branku. Chtělo by se říci, že tato situace se již stává neblahou tradicí tohoto týmu. Domácí hráče obdržená branka viditelně nerozhodila a v následujícím průběhu první třetiny se hrál velmi zajímavý, rychlý hokejbal. Zvláště, když se domácím po několika minutách podařilo vyrovnat, vypadalo to na velmi vyrovnaný zápas. Míček po akci Kucharčíka dotlačil za brankovou čáru důrazný Vaniš. Hosté z Letohradu však do konce první třetiny stihli zareagovat, a to hned dvakrát. Do šaten se tak šlo za stavu 1-3 z pohledu domácího týmu.

Kdo si myslel, že se domácí oklepou a s nástupem druhé třetiny utkání ještě zdramatizují, ten se tentokrát velmi mýlil. Hned v úvodním střídaní se letohradští opět dokázali prosadit a od tohoto okamžiku začalo na hřišti existovat více či méně jen jedno mužstvo. Hostivařský tým zaostával ve všech herních činnostech a hosté dokazovali, proč se aktuálně vyhřívají na úplné špici extraligové tabulky. Jejich pohledné kombinace a pohyb dělali domácím velké problémy a hostivařští si často museli připadat jak na kolotoči při návštěvě Matějské pouti. Po druhé třetině svítilo na ukazateli pro domácí nelichotivé skóre 1-6.

Do třetí třetiny nastoupili domácí s upravenou sestavou, v brance nahradil Skalického, poprvé v této sezóně, Paleček a změn doznalo i složení jednotlivých útoků. Na průběh utkání to ale nemělo žádný zásadní vliv, hosté z Letohradu i nadále zcela ovládali vývoj utkání a domácím na rozloučenou přidali ještě trojici branek. Oči všech hostivařských hráčů a fanoušků tak již jenom tlačily časomíru dopředu a všichni si v duchu přáli, aby neodešli s potupnou desítkou. Ta nakonec nepadla a konečný výsledek utkání zněl 1-9 z pohledu HBC Hostivař.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Soupeři jsme byli důstojným protivníkem pouze v první třetině, pak jsme již nedokázali předvést nic, čím bychom utkání alespoň trochu zdramatizovali. Letohrad hrál dnes výborně.

Redakce

 
 

V dalším vyrovnaném duelu mladší žáci těsně přehráli Liberec!

3.6.2020

Ve skvělém žákovském duelu nestačila Hostivař těsně na Most!

3.6.2020

Starší žáci opět s výhrou! Tentokrát proti Kovu!

2.6.2020

Srovnání stavu v poslední minutě nestačilo! B tým podlehl v prodloužení!

1.6.2020

Partneři klubu