30.04.2018 Reportáž

Gól v závěru mrzí! Mladší žáci odehráli vyrovnaný zápas s Kladnem!

Neděle patřila trojici soubojů Hostivaře proti Kladnu a na své si přišli i mladší žáci obou klubů, které se představili ve sportovní hale na Jižním Městě. Dohrávka základní části regionální soutěže startovala už v ranních hodinách...

13.kolo, neděle 29.4.2018

3:4

1:2, 2:1, 0:1

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 6:20 Sucharda (Zámečník), 13:59 Sucharda (Smetana), 23:54 M.Mikšovský (Lehner) .
Rozhodčí: Augustýn, Rezek . Vyloučení: 2:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 76 . Střely na branku: 27:32 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4 .

Knotek (od 20.Drahoš) - Houška, M.Mikšovský, Zámečník, Dvořák - Prager, Lehner, Maali, Smetana, Sucharda, Stoulil, Halíř, Bezpalec, P.Mikšovský, Jirát

Štěpánek - Schönherr, Petrášek, Tomášek, Špalek, Lejsek, Tomášek, Svoboda, Černý, Daníček, Honke, Rod, Vela, Paták, Jedelský, Jelínek, Schönherr

Ani to ale nemělo vliv na hru obou týmů. Lépe začali hosté, kteří se dostali do vedení po gólu nejvýraznější postavy na hřišti, Marka Daníčka. Hostivař ale bojovala proti silnému soupeři ze všech sil a několikrát brankáře Kladna ohrozila. V sedmé minutě bylo dokonce vyrovnáno, když Zámečník vyslal do úniku čahouna Suchardu a ten se nemýlil. Hosté si ale vedení ještě v první části vzali zpět a domácí tak po první, vyrovnané třetině, jeden gól ztráceli.

Už po dvou minutách od úvodního vhazování ve druhé části ale Hostivař opět vyrovnala a byl to zase Jakub Sucharda, který rozdováděl střídačku i kotel domácích. Přesto, v prostřední části byli aktivnější spíše kladenští, kteří ze střelecké převahy vytěžili další rozdílový gól z hole malého šikuly z minipřípravky, Dalibora Patáka. Několik skvělých zákroků poté předvedl v brance Šimon Knotek, než přenechal své místo Drahošovi. V závěru druhé dvanáctiminutovky přišlo vyloučení kladenského hráče a Hostivař trestala. Hned po vhazování se míček dostal od Lehnera k obránci Michalu Mikšovskému, který napřáhl a míček už se třepotal v síti! Po dvou třetinách tak svítil na tabuli vyrovnaný stav, 3:3!

Závěrečná část přinesla několik infarktových situací. Oba brankáři čelili samostatným únikům, z nichž odešli jako vítězové. Ve velké šanci se zjevil i hostivařský novic Karel Jirát, jeho pokus ale Štěpánek kryl. Závěr patřil klenotu kladenských řad Markovi Daníčkovi, který několikrát zamotal svým uměním hlavu všem a sedmnáct vteřin před koncem rozhodl o vítězství hostů, 4:3.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Pěkné a bojovné utkání, v parádní kulise a pod střechou haly. Gól v závěru pochopitelně mrzí, podali jsme ale proti silnému soupeři dobrý výkon a jsem rád, že jsme zapojili další novou tvář.

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!