Dorostenci potvrdili úlohu favorita a Kert Park přehráli! Lehner šestkrát přihrával!

V nedělním odpoledni přivítali dorostenci Hostivaře na svém hřišti mladý výběr Kert Parku Praha, proti kterému hodlali i bez dvou hráčů základní sestavy potvrdit roli favorita.

8:1

4:1, 1:0, 3:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 1:11 Smetana (Stoulil), 7:09 Prager (Hnyk), 12:30 Houška (Lehner), 13:15 Prager (Hnyk, Lehner), 27:04 Zámečník (Lehner), 32:06 Hnyk (Lehner), 38:56 Hnyk (Prager, Lehner), 42:45 Hnyk (Lehner, Zámečník) .
Rozhodčí: Štípek, Dubský . Vyloučení: 5:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 39:16 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 8:1 .

Soukup - Höfner, Houška, Munk, Zámečník - Hnyk, Jirát, Lehner, Mikšovský, Prager, Smetana, Špryngar, Stoulil, Tytyuk

Štráberger (Slaboch) - Adam, Křivánek, Nevšímal, Vrabec, Biryukov, Broulík, Chán, Drnec, Hampl, Janda, Stanjura, Větrák, Voženílek

To se od samotného úvodu dařilo a už v čase 1:11 otevřel skóre Richard Smetana. V osmé minutě přidal druhou trefu Jonáš Prager a ačkoliv soupeř svým jediným gólem posléze zareagoval, Hostivař si vedení vzít nenechala a naopak ještě v prvním dějství přidala dva zásahy. Radim Houška si nejdříve seběhl pro krátký pas od Lehnera a zamířil přesně, u druhého gólu Pragera ale zaúřadovala i štěstěna, když brankářem vyražený míček nabral v oblouku směr branka.

Delší pasáž bez gólu pak v závěru druhé třetiny utnul Daniel Zámečník, který bombou od modré využil přesilovou hru.

Třetí a závěrečná perioda pak patřila především Matějovi Hnykovi, který v rozmezí deseti minut nasázel čistý hattrick! Hostivař tak splnila pozici papírového favorita utkání a zvítězila vysoko, 8:1!