26.04.2022 Reportáž

Dorost ve vyrovnaném duelu porazil Kelty, v neděli vyráží k utkání pravdy do Plzně!

Neděle zrovna nebyla stavěná pro hokejbal špičkové dorostenecké úrovně, lilo jako z konve a terén i přesto, že před samotným začátkem zápasu déšť ustal, na tempu lehce ubral.

14.kolo, neděle 24.4.2022

6:3

1:1, 3:1, 2:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 3:27 Prager (Lehner), 15:36 Zámečník (Lehner), 18:36 Lehner (Zámečník), 19:37 Lehner (Hnyk), 43:49 Hnyk (Zámečník), 44:16 Hnyk (Zámečník) .
Rozhodčí: Bartoš, Zedníková . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 . Střely na branku: 37:31 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 6:3 .

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Houška, Mikšovský, Švec, Zámečník - Bár, Hnyk, Lehner, Maali, Nestrojil, Stoulil, Prager, Smetana, Tytyuk

Koudela - Dyk, Frolík, Hrubý, Bertoš, Černý, Černý, Darebný, Horel, Kolman, Krbec, Kurhajec, Mühlfeld, Pangerlová, Šlechta, Váca, Žežulka

Každopádně ani tak se oba tábory nenechaly zahanbit a bylo znát, že proti sobě hrají celky z první poloviny tabulky. Hostivař byla v úvodu o něco aktivnější a šla ve čtvrté minutě do vedení, když Lehner vyslal do úniku Pragera a ten se nemýlil. Hosté ale dokázali v závěru první části vyrovnat a začínalo se tak od nuly.

I začátek druhé periody patřil Hostivaři, která v rozmezí pěti minut odskočila do vedení o tři branky. Nejdříve k bombě napřáhl Daniel Zámečník, jehož střela skončila až za překvapeným Koudelou. Dva góly poté přidal Petr Lehner a bylo to 4:1! Tři minuty před koncem prostřední části ale vykřesal naději Horel, který byl střelcem i první branky Keltů a jeho tým tak do třetí třetiny vstupoval s dvoubrankovou ztrátou.

Ta se ztenčila v další přesilovce hostů, když Krbec vystřelil přes dvojnásobnou clonu a Drahoš neměl na jeho pokus šanci reagovat. Rázem bylo opět oč hrát a mohlo být i vyrovnáno, střelu hostujícího útočníka ale zastavila tyč. Kelti sáhli v závěru k očekávané hře bez brankáře, prázdnou branku ale trefil Hnyk a bylo zřejmé, že tři body tentokrát zůstanou v Hostivaři. Právě Hnyk výhru svého týmu v závěru ještě potvrdil dalším gólem a stavem 6:3 utkání končilo.

V dalším víkendu se Hostivař představí na horké půdě Plzně, se kterou sehraje utkání o druhé místo v tabulce.