30.09.2018 Reportáž

Dorost ve svátečním utkání uspěl nad Kladnem! Vaniš byl u čtyř gólů!

Ve čtvrtém ligovém utkání přivítala Hostivař kladenský Alpiq v Čimicích, kam byla opět nucena své utkání odklonit. O svém vítězství rozhodli domácí už v první polovině utkání, ve které vstřelili čtyři branky.

4.kolo, pátek 28.9.2018

5:1

2:0, 2:1, 1:0

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 3:03 Vaniš (Srp), 11:37 Kucharčík (Vaniš), 19:28 Vaniš (Kucharčík, Fic), 20:51 Hroch (Sedláček, Šťastný), 35:16 Kucharčík (Vaniš, Srp) .
Rozhodčí: Kettner, Škrobák . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 30:16 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1 .

Skalický (Janšta) - Sedláček, Nguyen, Fic, Svoboda, Kucharčík, Srp, Vaniš D., Mašek, Hroch, Šťastný, Jirsák, Waltr, Kaiser

Křemenák - Barták, Dreschler, Fík, Gutwald, Lacina, Rychlý, Beran, Cajthaml, de Fin, Doubrava, Frolík, Hofmann, Horák, Patera, Říha, Šimek, Švec

Dařilo se především Danielovi Vanišovi, který se střelecky prosadil už ve čtvrté minutě, po nahrávce Srpa. Na 2:0 zvýšil ještě v úvodním dějství Samuel Kucharčíka a stejný hráč měl podíl i na další brance, na kterou přihrál Vanišovi. Čtvrtý gól přidal posléze Marek Hroch a mohlo se zdát, že je rozhodnuto.

Soupeř se ale herně zvedl a ještě ve druhé části snížil. Na konečných 5:1 zvýšil v závěrečné patnáctiminutovce opět Kucharčík a dal tak utkání s Alpiqem Kladno konečnou podobu.

Daniel Vaniš (obránce HBC Hostivař) - Bylo to špatné utkání z naší strany. Sice jsme vyhráli, ale výkon tomu neodpovídal. Musíme hrát více do brány a proměňovat jasné šance.

David Srp (útočník HBC Hostivař) - Dnešní zápas byl určitě lepší než proti Berounu. První třetina se nám v celku povedla a dali jsme dva góly. Druhá třetina od nás nebyla příliš kvalitní. Ve třetí třetině jsme se už poměrně zlepšili a vedení v klidu udrželi. Určitě je ale stále co zlepšovat.