HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.02.2019 Reportáž

Dorost přípravu zvládl! Srp se vrátil po nemoci a dvakrát skóroval!

K prvnímu přípravnému duelu zimy zavítali svěřenci trenérů Vaniše a Skalického do Plzně, kde je přivítali domácí Mečouni.

příp., pátek 1.2.2019

PLZ

HBC Plzeň

2:4

0:2, 1:2, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 7:37 Srp (Šťastný, Kucharčík), 14:46 Kucharčík (Srp), 16:03 Svoboda, 23:12 Srp (Šťastný, Kucharčík) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 15:25 . Průběh utkání: 0:4, 2:4 .

Sestava domácích

Nádrazský, Pecka, Pavlík, Loukota, Hanuš, Deja, Krejčí, Sýkora, Miksan, Banýr, Kopal, Král, Štrunc

Sestava hostí

Skalický - Vaniš D., Sedláček, Fic, Svoboda, Zíma, Kucharčík, Srp, Šťastný, Mašek, Hroch, Trávníček, Jirsák, Kaiser

Komentář k zápasu

Hostivař byla v úvodu aktivnější a Skalický se dlouho s míčkem seznámit nemohl. Aktivita hostů ale taktéž příliš šancí nepřinášela, jedna se ale v osmé minutě ujala, když pohlednou souhru Kucharčíka a Šťastného zakončil David Srp, který do utkání nastoupil po nemoci. V závěru první části navíc vyjel do mezikruží Samuel Kucharčík a jeho pověstnou střelou švihem překonal brankáře Plzně podruhé.

Z druhého dějství uběhla jen minuta a bylo to o tři góly. Střelcem byl obránce Svoboda, jehož střela od modré se zastavila až v síti. První útok poté v polovině utkání napodobil svůj první gólový úspěch a pro Hostivař to byla už čtvrtá přesná trefa, tentokrát opět z hole Srpa. Prosadil se ale i soupeř, který do konce utkání vstřelil dva kontaktní góly, více už mu ale tým z Prahy nedovolil a zimní přípravný zápas tak skončil výhrou Hostivaře, 4:2.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Zápas pro nás byl především zpestřením zimní přípravy. Nešli jsme do něj s nějakými konkrétními plány, chtěli jsme hlavně, aby kluci hráli s chutí, aby je to bavilo. To se myslím podařilo a z Plzně jsme odjížděli v dobrém rozmaru a s chutí do další přípravy.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu