13.09.2022 Reportáž

Dorost na úvod soutěže přehrál Kovo! Mikšovský mířil přesně dvakrát!

Dorostenci na úvod soutěže přivítali Kovo Praha a ačkoliv byl jinak den jako korálek, těsně před úvodním vhazováním vydatně sprchlo a kvalitu hry to pochopitelně poznamenalo.

1.kolo, neděle 11.9.2022

6:1

2:0, 2:0, 2:1

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 0:43 Trajer (Nestrojil), 5:19 Nestrojil (Mikšovský), 18:29 Bár (Dvořák), 27:06 Mikšovský, 30:19 Mikšovský (Trajer, Stoulil), 34:58 Jirát (Svoboda, Bár) .
Rozhodčí: Volkán, Ščudla . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 64 . Střely na branku: 31:17 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1 .

Soukup (Slavík) - Dvořák, Höfner, Městka, Mikšovský, Švec - Absolon, Bár, Jirát, Krutský, Nestrojil, Stoulil, Svoboda, Trajer, Tytyuk

Ambros - Číž, Duchek, Heime, Kotyrová, Langer, Petrášková, Heime, Klán, Krátký, Krejnický, Malák, Pešta, Šimon, Tesař, Walter, Zábrodský