10.03.2019 Reportáž

Sobotní večer patřil juniorům! Dobřanům nadělili patnáct branek!

Chvilku po utkání A týmu vyzvala dobřanské Šneky i juniorka Hostivaře, která si v utkání počínala zcela dominantně a brzy vedla. Skóre narůstalo a už po první části bylo jasné, kdo zvítězí...

13.kolo, sobota 9.3.2019

15:2

7:0, 2:1, 6:1

DOB

Dobřany

Branky a nahrávky: 1:34 Mareš (Čejka), 1:45 Jachek (Macek), 7:31 Kubeš (Hroch), 9:23 Hroch (Kucharčík, Dušák), 10:54 Čejka (Zyta, Sedláček), 12:48 Kucharčík (Mazura), 13:36 Zyta (Čejka), 20:07 Jachek (Bůžek, Vosátka), 29:39 Čejka (Sedláček, Zyta), 32:20 Sedláček (Čejka, Zyta), 33:48 Macek (Hroch), 37:17 Kubeš (Kucharčík), 41:31 Hroch (Čejka), 41:42 Čejka (Zyta), 42:55 Zyta (Sedláček, Čejka) .
Rozhodčí: Gráca, Kasner . Vyloučení: 6:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 38:7 . Průběh utkání: 8:0, 8:1, 11:1, 11:2, 15:2 .

Štoural (od 24.Janšta) - Sedláček, Vaniš D., Macek, Fic, Dušák, Kubeš - Mareš, Čejka, Zyta, Bůžek, Vosátka, Jachek, Hroch, Mazura, Kucharčík

Hrubý - Čech, Šlehofer, Truchlý, Janský, Duchek, Duchek, Neumaier, Koželuh, Brtník, Stránský

Prvního gólu v sezóně se dočkal už ve druhé minutě Jáchym Mareš, který nahradil v prvním útoku na levém křídle Vaniše. Brzy po jeho trefě se prosadil i Jachek a bylo zřejmé, kdo bude v utkání pánem. Opaření hosté znovu inkasovali v osmé minutě z hole Kubeše, na jehož trefu navázali i Hroch, Čejka, Kucharčík a Zyta. Po první části tak bylo vedení Hostivaře sedmibrankové!

Druhá část byla na góly skromnější. Až v jednadvacáté minutě přidal svůj druhý gól Dominik Jachek a brzy se prosadil poprvé i soupeř, který překonal dorostence Janštu, kterému po polovině utkání přenechal místo v brance vychladlý Štoural. V závěru periody navýšil opět na rozdíl osmi branek Čejka, z prostředního dějství to ale bylo vše!

Ve třetí části na sebe nenechal první gól dlouho čekat a byl to obránce Sedláček, který překonal Hrubého. Po pěkné souhře s Hrochem se navíc po minutě prosadil i další z obránců, Filip Macek a přehlídku mužů ze zadních řad podpořil i čahoun Kubeš, pro kterého to byla v osmatřicáté minutě už druhá trefa. Soupeř korigoval, závěr ale patřil opět domácím, kteří z hokejek útočníků Hrocha, Čejky a Zyty přidali další góly a mohli tak slavit vysokou výhru 15:2!

Filip Macek (obránce HBC Hostivař) - Čekali jsme vyrovnaný zápas, ale po našem vstupu do utkání bylo jasné, že to bude spíše jednostranný boj. Po první části to bylo 7:0, takže jsme k tomu pak spíše přistoupili jako k tréninkovému zápasu a zkoušeli si nové věci, nebo ty zapomenuté, jako rotace, klid v rozehrávce a další.

Jonáš Mazura (útočník HBC Hostivař) - Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně, a proto se nám podařilo získat velký gólový náskok. Pak se spíše jednalo o pobavení, a to i ze strany Dobřan. Myslím si, že po těch těžkých zápasech co jsme měli na podzim, nám tohle určitě prospělo. A doufám, že i další takový zápas někdy na jaře bude.