HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.05.2018 Reportáž

Mladší dorost podlehl v Pardubicích nejtěsnějším možným výsledkem!

Dobře naladění po čtvrteční výhře nad pronásledovateli z Mladé Boleslavi, dorazili mladší dorostenci z Hostivaře k nedělnímu zápasu do Pardubic. Motivace pro tento zápas byla zcela jednoznačná. V souboji s vedoucím týmem tabulky konečně bodovat, což se v předchozích třech kláních hostivařským ještě nepovedlo. (Foto: Jana Nekolová)

22.kolo, neděle 13.5.2018

PCE

Pardubice

1:0

0:0, 0:0, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Karous, Řezníček . Vyloučení: 7:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 26:22 . Průběh utkání: 1:0 .

Sestava domácích

Hnát (Foršt) – Geisler, Svoboda, Kopřiva, Jedlička, Baráková, Kopsa, Licek, Hálek – Moravec, Mach, Zeman, Langr, Janeček, Tichý, Šťastný, Kubíček, Kábrtová, Školoudík

Sestava hostí

Dostál (Skalický) - Vaniš D., Sedláček, Fic, Zíma, Jirsák, Kucharčík, Srp, Bůžek, Šťastný, Vosátka, Mašek, Mareš, Hroch, Trávníček, Waltr, Sousedík

Komentář k zápasu

Velkou chuť do hry a odhodlání hostivařských bylo vidět hned od prvních vteřin utkání a jen během první minuty si hosté vytvořili tři vyložené gólové příležitosti. Bohužel bez gólového efektu. Hra pokračovala v podobném duchu i v následujících minutách a bohorovní domácí hráči se nestačili chvílemi divit. Vzpamatovali se až po deseti minutách hry a hned to bylo znát. Závěrečnou pětiminutovku první třetiny zatlačili hostivařské do jejich obraného pásma a s jejich tlakem narůstal i počet šancí. Ty však všechny dokázala obrana Hostivaře, včele s pozorným Dostálem v brance, odvrátit. Do šaten se tak odcházelo za stavu 0-0.

Také druhá třetina nabídla podobný obrázek. Hostivař dále hrála velmi aktivně a obětavě, přičemž neproměnila několik vyložených šancí. Také domácí se již plně probrali z nedělní siesty a hra se ve velmi slušném tempu přelévala před obě svatyně. Jako první se z gólu nakonec radovali domácí, když ve skrumáži před Dostálem dotlačili pardubičtí útočníci balónek za brankovou čáru. Jak později ukázal vývoj utkání, jednalo se o gól vítězný a také jediný. Ale nepředbíhejme. Hráči Hostivaře rozhodně nesložili zbraně a ještě do konce druhé třetiny několikrát zahrozili. Opět se ale bohužel potýkali s nepřesnou koncovkou a stál proti nim dobře chytající gólman domácích. Stav po druhé třetině byl tedy 0-1 z pohledu Hostivaře.

Třetí třetina kopírovala vývojem ty předchozí. Hostivař marně dobývala branku Pardubic a domácí Autosklo hrozilo především z rychlých protiútoků. Oba gólmani předváděli velmi dobrý výkon. Zhruba pět minut před koncem se hostivařští konečně dočkali. V přesilové hře se po tlaku před bránou prosadila dvojice Vosátka-Hroch, přičemž druhý jmenovaný zasunul puk mezi betony brankáře až do pardubické svatyně. Zasloužené vyrovnání. Radost hostivařských bohužel netrvala dlouho. Po krátkých dohadech v boxu časoměřičů se ukázalo, že skórující hráč není řádně zapsán v zápase o utkání. Tím pádem rozhodčí gól nemohli uznat a pokračovalo se za stavu 0-1. Hostivařští si do konce utkání vytvořili ještě několik šancí, ale skórem se jim bohužel již pohnout nepodařilo.

Konečný stav tak zůstal i po 45 minutách 0-1 z pohledu hostivařského mužstva.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme dnes z mého pohledu velmi dobré utkání, škoda naší slabší produktivity. Soupeři gratuluji k výhře i k zaslouženému prvnímu místu v tabulce naší skupiny.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu