HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.11.2018 Reportáž

B tým vyzrál i na Ďábly a slaví druhou výhru v řadě! Výhru trefil Kalaš!

Áčko už podzimní část zakončilo v minulém víkendu, ne tak ale náš B tým! Ten na Palmovce nastoupil proti Ďáblům, do souboje o důležité tři body, ale i prodloužení vítězné série.

12.kolo, neděle 25.11.2018

DAB

Ďáblové Praha

3:4

1:2, 2:1, 0:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 11:43 Brož (Pavel), 13:51 Krupka (Pavel, Brož), 21:23 Pajas (Němeček), 35:19 Kalaš (Krupka) .
Rozhodčí: Kettner, Záhora . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 20:36 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4 .

Sestava domácích

Petr - Kavka, Vítek, Kavalír, Fazekaš, Janda, Sekeráš, Vybíral, Kolačáni, Barták, Doležal, Weber, Kulík

Sestava hostí

Dostál - Dušák, Polesný, Michálek, Hentek, Kucarov, Krupka, Kalaš, Pavel, Hrabák, Mareš, Maťocha, Pajas, Němeček, Zámečník, Brož

Komentář k zápasu

Utkání začalo vyrovnaně, do vedení se ale dostal domácí tým, když Dostál v brance Hostivaře neudržel nahození a Weber v pádu otevřel skóre. Hostivař ale byla stále aktivnější a ve zbytku úvodní části udávala tempo. Ve dvanácté minutě vyrovnal v přesilové hře přízemní střelou Marek Brož a za dvě minuty se hosté tetelili z vedení, když přesně zamířil Lukáš Krupka.

Hostivařští byli i nadále aktivnější a ve druhé třetině navýšili své vedení na rozdíl dvou branek. Petr Němeček posunul míček na Pajase, který se s ničím nemazal a otřel ho o levou tyčku za brankářem Petrem, 3:1. Růžky ale vystrčili i Ďáblové a brzy snížili, po pohledné souhře a koncovce Kulíka. Hostivař poté mohla uklidnit hlavy v početní výhodě, po chybě se ale dostal do šance Kolečáni, který využil špatného vyběhnutí brankáře a trestal! Po druhé části tak byl stav vyrovnaný!

Domácí mohli dokonat obrat v úvodu třetí periody, díky přesilové hře, která se jim ale k radosti hostivařských nedařila. V šestatřicáté minutě naopak zahřmělo na druhé straně, kdy přihrávku Krupky jednoruč zužitkoval Kalaš ve vedoucí gól, který se ve finále ukázal i jako vítězný. Největší šanci k vyrovnání dal Ďáblům špatnou rozehrávkou v posledních vteřinách Brož, juniorský brankář Jan Dostál ale při své premiéře tým v závěru podržel a slavil se svým týmem vítězství 4:3!

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu