26.09.2018 Reportáž

B tým mužů vybojoval proti Aviru první dva body! Marek Brož vypomohl třemi góly!

Hostivařskou omladinu v dresu B týmu už ve druhém klání podpořilo i několik zkušenějších a na hřišti to bylo znát. Z duelu se po odložení o více jak hodinu stala spíše noční sportovní událost...

2.kolo, úterý 25.9.2018

AVP

Avir Praha

2:3ss

0:1, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 0:32 Brož (Němeček, Pajas), 32:57 Brož (Kořínek), SN: Brož .
Rozhodčí: Zaťko . Vyloučení: 4:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 9 . Střely na branku: 26:29 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3 .

Švestka - Doksanský, Ivasienko, Slavík, Štěpánek - Alt, Balák, Bejšovec, Černý, Kačena, Stehno, Trnka, Winowiecky

Kovář - Michálek, Těšínský, Kořínek, Suchý, Frühauf, Němec - Pajas, Němeček, Brož, Zámečník, Nocar, Sousedík, Boreček, Hrabák, Maťocha

Samotné utkání mělo začátek z říše snů! Po přihrávce Pajase našel Petr Němeček před brankou volného Marka Brože a Hostivař se ujala už v první minutě vedení. Soupeř vyrovnal ve druhé části po nedůrazu hostivařské obrany a začínalo se tak od nuly.

Ve třetí periodě vrátil v jinak velice vyrovnaném utkání vedení Hostivaři opět Marek Brož, který za přispění paní štěstěny využil přesilovou hru. Aktivní hra přesto k zisku tří bodů do tabulky nevedla, protože v početní výhodě v závěru uspěl i soupeř.

V prodloužení se v nerovnovážném počtu na hřišti už žádný z týmů neprosadil a rozhodnout tak musela loterie v podobě samostatných nájezdů. Na straně Hostivaře se trefil opět pouze ostřílený veterán Marek Brož a přiřkl tak svému týmu další bod. Hostivař B zvítězila ve svém druhém utkání 3:2 po samostatných nájezdech.

Miloš Jíša (trenér HBC Hostivař) - Kluky musím pochválit za přístup a předvedený výkon. Perfektně zachytal i náš brankář.