21.09.2020 Reportáž

Ani ve Zlíně junioři body nevybojovali, jediný střelecký úspěch zaznamenal Fic!

O méně jak dvacet čtyři hodin a sto kilometrů dále, se hostivařské mužstvo postavilo dalšímu moravskému soupeři. V obávané malenovické aréně se od začátku odehrávalo mnohem vyrovnanější a bojovnější utkání.

4.kolo, neděle 20.9.2020

MAL

Malenovice

3:1

1:0, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 32:50 Fic (Mareš) .
Rozhodčí: Černý, Popelka . Vyloučení: 5:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 29:29 .

Opavský (Chovančík) - Mikl, Dlapa, Lečbych, Rychlík, Kalivoda - Heral, Cunda, Hradil, Mikl, Brázdil, Hink, Láník, Hink, Bureš

Skalický (Paleček) - Fic, Vodehnal, Petrášek, Svoboda - Chramosta, Mareš, Vosátka, Jirsák, Waltr, Malysz

Hostivař hrála oproti sobotě daleko důrazněji, zlepšila pohyb a i přes nepopulární asfaltový povrch byla schopná si vytvářet šance. To samé lze ale říci i o domácích a utkání se tak odehrávalo ve vysokém tempu a přihlížejícím divákům se muselo líbit. Domácí se dostali do vedení v závěru první třetiny a ve druhé svůj náskok využitou přesilovou hrou dokázali ještě navýšit. Hostivařští ale neskládali zbraně a po dělovce Fice snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel, to bylo ale vše, co jim domácí, v čele s výborně chytajícím brankářem, dovolili. Ba naopak, z rychlého protiútoku ve třetí třetině svoje vedení ještě navýšili.

Hostivař se ještě pokusila o dlouhotrvající hru bez brankáře, ale i přes velký tlak se skóre již nezměnilo. Hostivařští junioři tak odešli poraženi i ve svém druhém víkendovém utkání, tentokrát 1:3 a do Prahy se vrátili bez bodů.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme o poznání lepší zápas než v Brně, ale bohužel to i tak bylo málo. Obě mužstva podala velmi slušný výkon, nám chyběla lepší koncovka a větší přesnost při řešení důležitých situací.