HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.10.2018 Reportáž

Dorost v Suchdolu nezaváhal! Fic se radoval z hattricku!

Do jihočeského Suchdola nad Lužnicí vedla cesta hostivařských dorostenců za dalším extraligovým utkáním. Zde se jim postavila nepočetná družina domácích, s cílem jakýmkoliv způsobem čelit předpokládanému hostivařskému tlaku.

6.kolo, neděle 7.10.2018

SUC

Suchdol nad Lužnicí

3:11

2:2, 0:3, 1:6

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 6:00 Ježdík (Hroch, Sedláček), 14:42 Vaniš, 16:22 Svoboda (Sedláček), 27:23 Fic (Kucharčík), 30:37 Vaniš, 36:22 Fic (Hroch), 40:18 Srp (Kucharčík), 41:21 Svoboda (Sedláček), 41:46 Jirsák (Ježdík), 43:13 Kucharčík (Vaniš), 43:32 Fic .
Rozhodčí: Vařák, Mikl . Vyloučení: 4:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 32 . Střely na branku: 9:25 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:6, 3:6, 3:11 .

Sestava domácích

Jiráčková (Neruda) - Sobr, Šťastný, Kropík, Kovařík, Landová, Egner, Kotrč, Štrobl, Dohnal, Apfelthaler

Sestava hostí

Janšta - Sedláček, Ježdík, Svoboda, Fic, Kucharčík, Srp, Vaniš, Mašek, Hroch, Šťastný, Trávníček, Jirsák, Kaiser

Komentář k zápasu

Hráči Hostivaře však začali utkání ve výletnickém tempu a hra tak byla od začátku naprosto vyrovnaná. Domácí soustředěně bránili a nedovolovali ležérně hrajícím hostům dostávat se do vyložených šancí. Sami naopak vyráželi do rychlých protiútoků a hned jedna z jejich prvních střel se ujala. Hostivařské to z pohodového tempa nikterak nevyvedlo a dále se utápěli v pomalých akcích a individuálních průnicích, které většinou končili na dobře organizované obraně domácích. K vyrovnání pomohla Hostivaři chyba domácí brankářky, když neudržela v lapačce pumelenici obránce Ježdíka, který napřáhl na modré čáře a vyrovnal. Domácí se ale opět ujali vedení, když nenápadnou střelu propustil Janšta za svoje záda. Před koncem třetiny na straně Hostivaře přesně zamířil k přední tyči Vaniš a po první třetině tak bylo srovnáno na 2-2.

Druhá třetina se již více začala odvíjet podle předpokládaného scénáře. Orámovaly ji góly hostivařských obránců Svobody a Fice. Hostivař hrála o poznání aktivněji a stále unavenější domácí pomalu, ale jistě, začínali rezignovat na jakoukoliv konstruktivní protihru. Šancí na straně Hostivaře přibývalo, nicméně, zatím nebyly využity. Do šaten po druhé třetině se šlo za stavu 4-2 pro HBC Hostivař.

Třetí třetina nabídla z pohledu nezaujatého diváka poměrně nezáživnou podívanou, ze které občas vystoupila podařená akce hostivařských. Ti soupeře zcela jasně přehrávali a skóre se rychle začalo zvyšovat. Podruhé v zápase se trefil Vaniš, navázal na něj Fic, když tečovanou střelou švihem vyhnal všechny pavouky z šibenice branky Suchdola. Následně se v oslabení trefil Srp, po parádní přihrávce Kucharčíka, o minutu později se prosadil další dvougólový střelec Svoboda a ještě v té samé minutě zakončil povedenou individuální akci Jirsák. V té době domácí jen zoufale přihlíželi aktivitě Hostivaře a toužebně očekávali konec utkání. Závěr utkání obstarala ještě jubilejní, desátá trefa v utkání, z hole Kucharčíka a završení hattricku Tomáše Fice. Konečný stav stanovili na 11-3 pro HBC Hostivař.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Na utkání není moc co hodnotit. Začali jsme jak výletníci a soupeři dali naději. Od druhé třetiny jsme začali hrát a jsme rádi, že nám tam napadali nakonec i nějaké góly. To u nás nebývá obvyklé. Těšíme se už na náš nadcházející nedělní zápas s Plzní.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu