HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.03.2018 Reportáž

Mladší žáci si z chutí zastříleli! Hattrick zaznamenal Houška, ale i brankář Marek Drahoš!

V typicky jarní neděli se představili mladší žáci tentokrát na půdě posledního týmu tabulky, TJ Kovo Praha. Sluneční paprsky daly zapomenout na mrazivé týdny a početný houf diváků s chutí sledoval počínání všech hráčů na hřišti.

12.kolo, neděle 11.3.2018

KOV

Kovo Praha

0:13

0:5, 0:2, 0:6

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 1:43 Maali, 2:22 Houška (P.Mikšovský), 6:38 Zámečník (Drahoš), 8:45 Prager (Maali, Lehner), 10:20 Houška (Dvořák), 15:40 Hradil (Stoulil, Halíř), 23:46 Houška (Drahoš, Zámečník), 24:43 Hradil (M.Mikšovský), 26:37 Drahoš (Houška), 29:21 Smetana (M.Mikšovský), 32:04 Drahoš (Houška), 33:19 Maali (M.Mikšovský), 34:48 Drahoš (M.Mikšovský) .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 8:44 . Průběh utkání: 0:13 .

Sestava domácích

Soukup - Lejsek, Fulín, Hájková, Krátký - Petrášková, Malá, Jánošík, Boch, Ambros, Kožený, Korecký

Sestava hostí

Knotek - Dvořák, P.Mikšovský, Zámečník, M.Mikšovský - Maali, Lehner, Prager, Drahoš, Houška, Stoulil, Halíř, Hradil, Smetana

Komentář k zápasu

V brance domácího týmu z Palmovky se opět představil hostivařský přípravkář Vojta "Muněz" Soukup a nutno říci, že ho kamarádi rozhodně nešetřili. Jako první se dral středem hřiště do šance kapitán Lehner, skóre se ale měnilo "až" ve druhé minutě, když branku objel Tomáš Maali a našel volné místečko přímo u tyčky, 1:0! Netrvalo dlouho a Hostivař vedla o dva góly... to se přesnou střelou nemýlil v útoku hrající Houška. Na 3:0 navýšil z předbrankového prostoru obránce Zámečník a ke čtvrtému gólu posléze vybídl Lehner Jonáše Pragera, který se ve svém ideálním prostoru nemýlil ani tentokrát. Ještě v úvodním dějství přidal pátý zásah s chutí hrající Radim Houška a mnozí už tušili, že se bude v dalším týdnu něco péct.

Ještě před tím, než se tato domněnka potvrdila, zaúřadoval před brankou mladičký Hradil a nadvakrát dorazil Stoulilův pokus. Po dlouhých osmi minutách zasadil svou třetí ránu do klece Houška, který tak pečetil stav po dvou odehraných třetinách.

A ani v té třetí nebyla o gólové radosti nouze. Už po třiačtyřiceti vteřinách si míček pustil do běhu Filip Hradil a únik přetavil ve svůj druhý nedělní gól. Houška se posléze proměnil ze střelce v nahrávače, přesně nabil jinak brankáři Marku Drahošovi, který bombou bez přípravy prostřelil brankáře Kova. Povedené střídání třetího útoku posléze ideálně zakončil Richard Smetana, který stav utkání zakulatil. Marek Drahoš ale posléze vstřelil jedenáctou branku, na kterou brzy navázal Maali, pro kterého to byla rovněž druhá branka v utkání. Palmovka ale sladkým zavoněla až v samotném závěru, když míček dopravil za čáru Marek Drahoš a byl z toho druhý hattrick dne!

Mladší žáci si bez potíží poradili se soupeřem ze suterénu tabulky a před dalším víkendem vyhlíží souboj naprosto jiného kalibru. V Čimicích totiž přivítají dosud vedoucí Kladno.

Ohlasy po utkání

Lukáš Krupka (trenér HBC Hostivař) - Zápas se slabším soupeřem jsme ovládali od první chvíle. Individuálně jsme byli velmi schopní se prosadit, a proto jsme také našeho kamaráda Muňéze v bráně Kova zasypali střelami. Musím ocenit, že kluci se snažili až do konce a zápas tak dostal dobrou úroveň.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu