03.10.2020 Reportáž

Starší žáci vyzráli na Nové Strašecí! Dva góly vstřelil kapitán Halíř!

Po dvou úvodních prohrách, kterými starší žáci vstoupili do nové sezóny, zajížděla tentokrát Hostivař do Nového Strašecí, které by, narozdíl od předešlých soupeřů, nemělo patřit k papírovým favoritům soutěže...

3.kolo, sobota 3.10.2020

NOV

Nové Strašecí

2:6

0:1, 1:3, 1:2

Branky a nahrávky: 9:28 Houška (Stoulil), 19:25 Halíř (Jánošík, Mikšovský), 25:31 Bár (Nestrojil, Houška), 29:30 Stoulil (Houška, Nestrojil), 39:55 Nestrojil (Bár), 41:26 Halíř (Mikšovský, Jánošík) .
Rozhodčí: Holeček, Kasner . Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 30 . Střely na branku: 29:45

Křeček - Klůč, Slezák, Bárta, Hušák, Itner, Slezák, Hájek, Roněček, Svoboda, Svoboda, Tlustý, Císař, Kubiczek, Petřík

Soukup - Dvořák, Stoulil, Höfner, Švec - Mikšovský, Houška, Bár, Nestrojil, Tytyuk, Halíř, Jánošík, Absolon, Brdek, Krutský, Nováček

Hostivařští hodlali na bezbodový start zapomenout a na hřišti Bubáků chtěli konečně uspět. Naději do žil vlil v první třetině gól Houšky, který znamenal nejtěsnější vedení.

Hrozili ale i domácí a Soukup v brance Pražanů musel několikrát zasahovat. Mnohem efektivnější byli hosté, v jejichž dresu se ve druhé periodě postupně prosadili Halíř, Bár a v poslední minutě také Stoulil. Domácí překonali Soukupa jednou a po prostřední třetině tak ztráceli už tři branky.

Hostivař přidala v poslední patnáctiminutovce zásluhou Nestrojila a Halíře další dva góly a z areálu Kocourek si tak vezla první výhru v sezóně, 6:2!

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Většinu zápasu jsme soupeře tlačili, víc než polovina střel ale nemířila na branku. Zápas si ale kluci užili a krásnými góly jsme si po právu vysloužili první výhru.