Starší žáci vystřelili výhru nad Mostem až v nájezdech!

Po zimní přípravě a dlouhé herní pauze došlo i na starší Žáky, kteří přivítali v sobotu na Palmovce hráče Mostu. Bohužel na nás padla varianta hry na asfaltu, kde se toho moc nahrát nedá. Hráči obou týmů si již navykli na rovnější povrch a tento krok zpět byl viděl na obou stranách.

1:0, 0:0, 0:1

MST

Most

Branky a nahrávky: 1:07 Zavřel (Lehner), rozh. nájezd Houška .
Rozhodčí: Trajer, Ščudla . Vyloučení: 6:9 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 31:31 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1 .

Drahoš (Keprt) - Hoang, Zámečník, Vodehnal, Sucharda - Lehner, Prager, Houška, Ferfecki, Malysz, Zavřel, Smetana, Vrzák, Maali, Endyš

Franěk - Zikmund, Tuhý, Němec, Král, Voženílek, Bystřický, Dudáček, Efler, Chovanec, Maštalířský

Již ve druhé minutě zasunul míček do brány mosteckého gólmana důrazný Zavřel, po asistenci Lehnera. Jenže to bylo na dlouhou dobu vše! Ve 35-té minutě srovnali stav mostečtí na 1:1 při přesilové hře a tento stav zůstal nezměněn až do konce třetí periody, po které následovaly nájezdy.

V páté sérii se k míčku v půli hřiště postavil Houška a rozvlnil síť soupeřovi branky. Následoval nájezd proti Drahošovi. Maštalířský v nájezdu již našeho gólmana vymíchal a stačilo zasunout za jeho záda. Marek Drahoš byl ale razantně proti a Hašanovským zákrokem míček zastavil. Konec, ámen , tma a dva body jsou doma.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!