10.04.2018 Reportáž

Starší žáci vysoko zvítězili v Prachaticích! Bartoš s Hrochem zaznamenali hattrick!

Po čtyřech prohrách v řadě se starší žáci vydali do Prachatic, ze kterých si hodlali odvézt všechny body.

17.kolo, sobota 7.4.2018

PRA

Prachatice

1:9

0:3, 1:2, 0:4

Branky a nahrávky: 3:15 Bartoš, 12:17 Bartoš, 15:13 Hroch, 21:02 Bartoš (Vodehnal, Nguyen), 25:06 Zavřel (Ferfecki, Hroch), 39:08 Šťastný (Grepl, Štoural), 41:22 Hroch, 43:42 Šťastný (Grepl), 44:53 Hroch (Bartoš) .
Rozhodčí: Šimandl, Prchlivý . Vyloučení: 3:5 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 25 . Střely na branku: 9:33 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:9 .

Kodrle (Fleischmann) - Klement, Willmann, Svatý, Fidler, Novák, Šlosková, Kotlíková, Štěpánek, Stöhr, Vokoun, Novák, Makovická, Beličková, Kahuda, Šmejkal, Fiala, Černý

F.Janšta - Nguyen, Ilušák, Sucharda, Hroch - Grepl, Štoural, Šťastný, Malysz, Bartoš, M.Janšta, Vodehnal, Ferfecki, Zavřel

Už v úvodu utkání dostal Hostivař do vedení Bartoš, přesto cesta první třetinou nebyla jednoduchá, a to i díky šesti minutám trávených v oslabení. Stejný střelec ale ještě ve třinácté minutě zvýšil na rozdíl dvou branek a hostující řady uklidnil.

Na 3:0 už brzy po prvním vhazování ve druhém dějství upravil Marek Hroch a zdálo se, že si Hostivař půjde za jasným vítězstvím. Prosadil se ale i soupeř, jehož gól byl ale v samotném součtu spíše kosmetickou úpravou. Ještě v první polovině hracího času dokončil hattrick René Bartoš, na kterého navázal v šestadvacáté minutě Milan Zavřel, který pátým gólem zavřel naděje domácích na obrat.

Další góly padaly až v závěrečných minutách utkání. Konečně povedenou třetinu, ve které své svěřence trenér Grepl chválil, obohatila čtveřice přesných tref. Dvakrát se prosadil Adam Šťastný, dvakrát i Marek Hroch, který sedm vteřin před koncem duelu napodobil Bartoše a mohl se radovat z hattricku.

V dalším víkendu má starší žákovská kategorie volno! Další ligové utkání ji čeká až v pátek 20.dubna, proti pražskému Kovu.