01.02.2019 Reportáž

Starší žáci v přípravě přehráli Plzeň! Trefil se i host Hnyk!

K přípravnému duelu se do Plzně vydala i družina Tomáše Grepla, která svého soupeře přehrála a zvítězila 6:2.

příp., pátek 1.2.2019

PLZ

Plzeň

2:6

0:2, 1:2, 1:2

Branky a nahrávky: 4:02 Sucharda (Hnyk), 4:39 Ilušák, 15:41 Šťastný, 17:37 Šťastný (Maali), 35:55 Houška, 43:22 Hnyk (Ježek) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 5:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 54 . Střely na branku: 21:42 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6 .

Kočka - Strnad, Dobrý, Koc, Kárník, Beneš, Ruml - Meiner, Heczko, Smeták, Polák, Pavlíček, Procházka, Eichler, Obr, Pavelka.

Drahoš - Hoang, Sucharda, Ilušák, Zámečník, Vodehnal - Šťastný, Houška, Maali, Prager, Lehner, Hnyk, Grepl, Ježek, Ferfecki

V úvodu přípravného utkání se z dálky prosadili dva obránci, Jakub Sucharda a Dominik Ilušák. Hostivař měla více ze hry a už v osmnácté minutě vedla 4:0, po dvou trefách kanonýra Adama Šťastného.

Na druhé straně korigoval v úniku Pavlíček a po zmatku před Drahošem i další z plzeňských střelců. V šestatřicáté minutě ale přidal ve vlastním oslabení pátý gól Radim Houška a v samotném závěru se prosadil i host z Písku, Matěj Hnyk, kterému asistoval Rebel Adam Ježek.

Starší žáci Hostivaře tak zvítězili v přípravném utkání nad Plzní 6:2.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Každé přípravné utkání je dobré, proto děkujeme, že nám bylo umožněno si zahrát proti Plzni. V první třetině jsme byli určitě lepším týmem, postupem času druhé třetiny jsme přestávali hrát a dovolovali jsme Plzni dostávat se do šancí, které naštěstí nezužitkovala. Na některých věcech musíme zapracovat. I tak klukům děkuji za pěkný výkon.