21.10.2017 Reportáž

Starší žáci v Plzni neuspěli. Nevstřelili ani gól a podlehli 0:4!

K dalšímu ligovému duelu odjeli starší žáci Hostivaře na půdu tradičně silné Plzně. Pšenka hostivařským v plzeňské hale nekvetla a bez gólu se vyhrát nedá...

6.kolo, sobota 21.10.2017

PLZ

Plzeň

4:0

1:0, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Nejedlý . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 42 . Střely na branku: 32:20 . Průběh utkání: 4:0 .

Šlechta (Svoboda) - Horažďovský, Kopal, Krejčí, Král, Loukota, Zíka, Blahník, Tyrš, Slabihoudek, Kolomazník, Štrunc, Banýr, Smeták, Šik

Keprt (F.Janšta) - Ilušák, Ježdík, Zámečník, Houška - Hroch, Šťastný, Grepl, Malysz, Ferfecki, Bartoš, Štoural, Zavřel, Munk

První třetina ukázala vyrovnanou hru. Jedinou branku vstřelil nikým nehlídaný Tyrš.

Ve druhé třetině už hráčům Hostivaře začali docházet síly a držet tempo s dobře fyzicky připravenou Plzní se jevilo nemožné. Přesto pořád nepřestávali bojovat a snažili se srovnat skóre. Bohužel skórovali opět pouze hráči Plzně a byl to Slabihoudek, který zvyšoval na 2:0. Od toho okamžiku začala Plzeň vládnout na hřišti. O přestávce se trenéři snažili hráčům vysvětlit, že už zvládli horší zápasy a nařídili zjednodušení hry.

Opak byl ale pravdou. Třetí třetinu si hráči Plzně dobře pohlídali a nepustili Hostivař k žádné vážnější šanci. Přidali naopak další dva góly z hole Slabihoudka a Horažďovského a nebýt gólmana Keprta, mohlo být skóre mnohem vyšší. Hostivař tak podlehla v Plzni 0:4.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Těžké utkání. Plzeň výborně bránila, dobře běhala a byla u všeho dříve. Od konce druhé třetiny už kluci tohle tempo nezvládli. Zároveň nestřílíme a raději si hrajeme s míčkem na hokejce v rohu, u mantinelu, na modré, kdekoliv. Asi pro diváky. Dobrý výkon podal Tomáš Keprt, tomu se utkání povedlo, nebýt jeho byl by to větší debakl. Děkuji soupeři za výborný zápas a gratuluji k výhře.

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!