27.09.2020 Reportáž

Starší žáci nestačili na Kladno! V první třetině dostali sedm branek!

Necelý týden po úvodní prohře na Lužinách zamířili starší žáci Hostivaře na půdu favorizovaného Kladna, které už v první třetině prokázalo svou ničivou sílu a sedmi góly rozhodlo o osudu celého klání...

2.kolo, sobota 26.9.2020

KLA

Kladno

13:2

7:0, 3:2, 3:0

Branky a nahrávky: 21:38 Stoulil (Bár, Nestrojil), 23:48 Stoulil (Nestrojil) .
Rozhodčí: Koskuba, Šulo . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 78 . Střely na branku: 31:10 .

Štěpánek - Bratrů, Čížek, Ryska, Špalek, Tomášek - Černý, Daníček, Honke, Jedelský, Jelínek, Paták, Rod, Schönherr, Vela

Soukup (od 11.Kotík) - Dvořák, Höfner, Městka, Mikšovský, Švec - Bár, Brdek, Halíř, Jánošík, Nestrojil, Nováček, Stoulil, Svoboda, Tytyuk

Gólová smršť vyhnala v jedenácté minutě z branky Vojtěcha Soukupa a jeho místo zaujal poprvé ve starší kategorii mladší žák, Jiří Kotík. I on ale brzy kapituloval, ve druhém dějství ale mohl sledovat spolu s diváky zlepšenou hru hostivařských a konečně i gólové úspěchy na druhé straně.

Na jejich konci byl v obou případech Tomáš Stoulil, který překonal Štěpánka. Kladenští se ve druhém dějství prosadili "jen" třikrát, i tak ale docílili desítky a ve svém útočném snažení rozhodně nehodlali polevit ani v části třetí.

Z gólu se tak radovali ještě třikrát a protože už žádný z hostivařských žádnou odpověď nenašel, odjeli Pražané ze hřiště favorita s vysokou prohrou 2:13!

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!

22.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

21.4.2024

A tým odstartoval své třetí extraligové play-off vítězstvím! V úvodní přestřelce porazil Karvinou!