24.11.2018 Reportáž

Starší žáci deklasovali Ústí! Houška mířil přesně čtyřikrát!

Předpoklad, že zápas s Elbou bude vyrovnaný se ukázal lichý hned v samém úvodu zápasu. Ve 41. vteřině se po výměně míčku mezi Mallim a Nguyenem zmocnil kuličky Šťastný a po sólíčku mezi snad všemi protihráči rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana...

10.kolo, sobota 24.11.2018

8:1

3:0, 2:1, 3:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 0:41 Šťastný (Nguyen, Maali), 8:51 Ferfecki, 14:41 Nguyen (Ferfecki), 24:00 Zámečník (Ferfecki), 29:50 Houška (Šťastný), 36:51 Houška (Šťastný), 38:44 Houška, 42:33 Houška (Šťastný) .
Rozhodčí: Rezek, Barták . Vyloučení: 8:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 3:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 31:17 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1 .

Keprt - Ilušák, Nguyen, Sucharda, Vodehnal - Houška, Šťastný, Maali, Prager, Zámečník, Smetana, Malysz, Ferfecki, Endyš, Gubala

Buneš (Vondruška) - Doucha, Havlujová, Hrubý, Jičínský, Klíma, Kocourek, Kohout, Koza, Kuchař, Matušík, Ryska, Šafařík, Urbánek, Klíma, Ullmanová

Od té chvíle měla hra stejné schéma po celou dobu hracího času. Náš tlak narušil občasný výlet ústeckých před naši bránu, ale bez vážnějšího ohrožení Keprta. Skóre narůstalo! Po Šťastném se trefil Ferfecki, Nguyen, Zámečník a pak už jen čtyřikrát Houška, kterého Šťastný zásoboval nepočítatelným množstvím přihrávek.

Drobná korekce ze strany hostí přišla ve druhé třetině kdy v přesilovce bylo poskvrněno čisté skóre na naší straně.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Rychle jsme otevřeli skóre, to nás uklidnilo a celou první třetinu jsme měli obrovsky navrch. Ve druhé třetině jsme začali postupem času polevovat a zbytečně jsme se dopouštěli faulů. Ani třetí třetina nebyla o nic lepší. Jediná naše útěcha můžou být tři vstřelené branky při našem oslabení, ale s jiným soupeřem se to může vymstít.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!