22.09.2018 Reportáž

Stále na vítězné vlně! Starší žáci slaví třetí výhru!

Třetím soupeřem starších žáků byl v sobotním ránu druhý tým berounských Keltů, který přivítal hostivařský tým na svém hřišti.

3.kolo, sobota 22.9.2018

KEL

Kelti 2008

0:6

0:1, 0:4, 0:1

Branky a nahrávky: 1:09 Maali (Ferfecki), 16:23 Lehner (Smetana), 19:08 Šťastný (Ilušák), 25:59 Šťastný (Sucharda), 27:31 Smetana (Šťastný), 32:12 Maali (Ferfecki) .
Rozhodčí: Havel . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 58 . Střely na branku: 14:29 . Průběh utkání: 0:6 .

Kurhajec (od 30.Koudela) - Bertoš, Bůbr, Darebný, Dobřenyšl, Frolík, Chroust, Janošek, Kadlčík, Netuka, Váca, Hrubý, Krbec, Mühlfeld, Souba, Žežulka, Černý, Tkadlec

Drahoš (od 26.Keprt) - Houška, Ilušák, Zámečník, Sucharda, Hoang - Maali, Ferfecki, Zavřel, Prager, Lehner, Smetana, Malysz, Munk, Šťastný

Tým z Prahy šel brzy do vedení, když přihrávku Ferfeckiho zpoza branky zužitkoval v první gól Tomáš Maali. Hosté ale měli v úvodní části problémy s přechodem do útoku a ačkoliv byli více na míčku, než domácí celek, k další výrazné šanci se nedostali a první část tak končila nejtěsnějším vedením.

I ve druhé části chybělo k dokonalosti daleko, dařilo se ale lépe přecházet střední pásmo a počet šancí vzrostl. A nejen šancí! Hostivař se v prostředním dějství prosadila hned čtyřikrát a rozhodla tak o osudu utkání. Na 2:0 nejdříve zvýšil přesnou střelou z úhlu Petr Lehner a na rozdíl tří branek posléze navýšil v přesilové hře Adam Šťastný. Stejný střelec se prosadil i o necelých sedm minut později, kdy tváří v tvář překonal Kurhajce počtvrté. Pátý gól zasadil v závěru druhé třetiny Richard Smetana, který se tak střelecky prosadil dosud v každém utkání nové sezóny.

V úvodu závěrečné patnáctiminutovky přidal šestou trefu opět Tomáš Maali a dal tak utkání konečnou podobu. Domácí tým si nepřipsal v poslední třetině ani jeden střelecký pokus a Hostivař v poklidu dohrávala. Gól už ani přes několik šancí nepadl a hostivařští si tak připsali třetí výhru v řadě, tentokrát 6:0!