05.04.2019 Reportáž

Raci ukázali klepeta! Starší žáci v Rakovníku neuspěli!

Už první okamžiky napověděly, jaký asi bude průběh zápasu. Rakovničtí zatlačili naše Hostíky a už na začátku druhé minuty lovil hostivařský gólman míček ze sítě. Domácí byli při chuti, zatímco naši hráči se pozvolna probouzeli...

16.kolo, sobota 30.3.2019

RAK

Rakovník

8:2

4:1, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 12:40 Houška (Lehner, Šťastný), 18:44 Hoang (Šťastný) .
Rozhodčí: Procházka, Zaťko . Vyloučení: 3:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 31:24 . Průběh utkání: .

Nistor - Bureš, Švec, Korf, Veselý, Schnaubelt, Nistor, Šiler, Pořádek, Slabý, Mendel, Bureš, Šulc, Svoboda, Váňa

Keprt (Drahoš) - Zámečník, Sucharda, Ilušák, Hoang - Prager, Lehner, Smetana, Šťastný, Houška, Maali, Vrzák, Ferfecki, Malysz

A tak si domácí zajásali do konce první třetiny ještě třikrát, zatímco se hostivařští fandové rozjasnili pouze jednou kdy se za asistence Lehnera a Šťastného prosadil Radim Houška.

Prostřední část hry nám Rakovničtí okořenili dalším gólem do naší sítě už po patnácti vteřinách a zdálo se být dokonáno. V devatenácté minutě sice propálil tvrdou ranou Hoang domácího gólmana, ale za dalších 16 vteřin byl stav opět na stejném rozdíle a skóre se do konce třetiny ještě jednou měnilo ve prospěch Rakovnických, na 7:2.

Závěrečná část už byla jen potvrzením našeho zmaru, kdy jsme se sice do šancí dostávali, ale nedařilo se nám překonat skvěle chytajícího Nistora. V polovině třetiny rakovničtí ještě upravili skóre na závěrečných 8:2 a vyrobili tím mnoho vrásek trenérům, rodičům i hráčům.

A týmu o víkendu odstartuje Extraligové Play-off! Ve čtvrtfinále narazí na houževnatou Karvinou!