28.09.2020 Reportáž

Pár minut a bylo po utkání! Hostivař tvrdě narazila v Hradci!

Dalším extraligovým soupeřem Hostivaře byli Piráti z Hradce Králové, které Pražané sice v předsezónním turnaji těsně porazili, bylo ale zřejmé, že východočeši nastoupí do ligového boje s plnou polní a bude se tak jednat o zcela jinou podívanou...

4.kolo, sobota 26.9.2020

HKR

Hradec Králové

10:4

6:0, 2:2, 2:2

Branky a nahrávky: 24:55 Zyta (Kucharčík), 26:27 Čejka (Lhota), 42:31 Malina (Čejka, Kubeš), 43:20 Zyta (Kucharčík, Kubeš) .
Rozhodčí: Škrobák, Škrobák . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 22 . Střely na branku: 42:24 .

Brykner (Dvořáček) - Doležal, Fanderlík, Hrabica, Hrubý, Jiřík, Šimek - Bacovský, Brádler, Březina, Černý, Fiedler, Král, Krejčík, Lux, Novák, Šimůnek, Svoboda

Štoural (od 12.Merta) - Dušák, Konečný, Kubeš, Kučera, Novotný, Vaniš - Brož, Čejka, Hroch, Kucharčík, Lhota, Malina, Urbanec, Vosátka, Zyta

A taky, že ano. Hradečtí se v deštivém utkání zakousli do Hostivaře jako žralok do pěkně krvavé návnady a už po dvou minutách vedl 2:0! Nebylo to z jeho strany ale rozhodně vše. Gólů do sítě Hostivaře padalo jak kapek na plastovou plochu a Štoural se tak pakoval už ve dvanácté minutě z branky. Jeho nástupce, David Merta, se v brankovišti ani neohřál a i on během další minuty lovil dva míčky ze sítě! Hostivař po první patnáctiminutovce prohrávala 0:6 a byla doslova zralá na ručník!

V úvodu druhého dějství se lehce přiostřilo, na hanbu ale současně odešli pouze Vosátka s hradeckou legendou Petrem Novákem. V pětadvacáté minutě snížil svou první extraligovou trefou Marek Zyta, na jeho gól ale rychle odpověděl Svoboda a bylo to opět o šest branek. Chybu brankáře domácích posléze využil Čejka, i na jeho úspěch ale reagoval soupeř a byl to tentokrát Ondřej Lux, který uzavřel účet z druhé periody.

Úvod závěrečné části Hostivaři vyšla, v gól ale šance nepřetavila. V krátkém sledu naopak přidal dva zásahy domácí výběr a dovršil tak už očekávanou a tolik nepopulární desítku. Snížit posléze mohl ve vlastním oslabení Čejka, proti jeho pokusu ale zasáhl levým betonem Brykner. Hostivař se přesto dočkala v závěru zkorigování, když se nejdříve prosadil Marcel Malina a necelou minutu po něm svým druhým gólem i Marek Zyta.

Na vysoké prohře Hostivaře ani to ale nic nezměnilo! Pražané se vraceli do metropole s porážkou 4:10!

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Starší žáci porazili ústeckou Elbu! Do nadstavby tak postupují z druhého místa!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!