04.06.2018 Reportáž

Mladší žáci zvítězili i v posledním soutěžním utkání a v regionu berou bronz!

Ani v neděli neměli mladší žáci volno a čekal je další zápas Přeboru, tentokrát proti Ústí nad Labem. Zatím se v tomto týdnu dařilo a tak všichni byli v očekávání, jestli Hostíci přidají i třetí výhru, která by jim přihrála regionální bronz.

23.kolo, neděle 3.6.2018

4:1

1:0, 1:1, 2:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 8:18 Lehner (M.Mikšovský), 13:10 Sucharda, 32:24 Hradil (Houška), 35:32 Maali (Lehner, Prager) .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 3:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 24:21 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 .

Drahoš - Houška, M.Mikšovský, Zámečník, Dvořák - Prager, Lehner, Maali, Hradil, Sucharda, Stoulil, P.Mikšovský, Švec

Buneš (Vondruška) - Angr, Ciprián, Havlujová, Kerner, Kincl, Klíma, Kocourek, Koza, Lejsek, Matušík, Půlová, Růžička, Ulmanová, Vyhlídal, Šimic, Hanzalík

Přes poměrně teplé a slunečné počasí týmům poměrně trvalo, než se zahřály do řádné provozní teploty a tak se dlouho nedělo nic extrémně zajímavého. A až v deváté minutě sebral odražený míček u vlastní střídačky kapitán Hostíků Petr Lehner, rozběhl se k útočné modré a "rychlou a svižnou" poslal domácí do vedení. Gól definitivně probudil domácí tým a až do konce třetiny výrazně zaměstnával hostujícího gólmana.

I v druhém dějství začala aktivněji Hostivař. Hned ve druhé minutě si přímo z buly u vlastní branky vzal míček centr druhého útoku Jakub Sucharda a stylem hoď a běž, završeným kličkou ala Forsberg, zvýšil na 2:0. Nicméně nic nebylo jisté a hra se přelévala ze strany na stranu a dlouho měli navrch oba brankáři. Obě mužstva nic nevzdávala a bylo se opravdu na co dívat.

Ve stejném duchu se pokračovalo i v poslední periodě. Až ve třetí minutě využil nešťastné srážky Drahoše se Suchardou ústecký útočník a bylo to rázem o gól. Snížení ústecké pochopitelně nakoplo, přidali plyn a snažili se o vyrovnání. Tato snaha přestala přibližně čtyři minuty před koncem bavit obránce žlutobílých Radima Houšku. Za vlastní brankou si vše řádně promyslel a rozhodl se, že míček hodnou chvíli nikomu nepůjčí. Prošel až do útočného pásma a přestože mu soupeř několikrát míček vypíchl, tak ho vybojoval zpět a dostal se až ke střele na branku. Tu sice ústecký Buneš ztlumil, ale nedbale přikrytý míček vyšťoural všudybyl Hradil a přidal ránu jistoty. Na konec ještě přidal čtvrtý gól pohotovou dorážkou Tomáš Maali a Hostivař se tak mohla radovat nejen z výhry 4:1, ale i bronzových medailí za dlouhodobou, regionovou soutěž.

Jan Němec (vedoucí mužstva): Myslím, že bych mohl zopakovat Ondrův komentář ze soboty. Musím ocenit, že přes poměrně velké horko jsme vydrželi hrát naplno až do konce. Celkově mám radost, že stále častěji se klukům daří vybrat to nejlepší řešení dané herní situace.

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!