HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.10.2020 Reportáž

Mladší žáci přehráli před pauzou Rakovník! Bezpalec s hattrickem!

Těsně před startem další koronavirové pauzy zamířili mladší žáci A do Rakovníka, který prokázal v posledních měsících výrazné zlepšení a bylo tak zřejmé, že se bude jednat o vyrovnaný duel...

5.kolo, neděle 11.10.2020

RAK

Rakovník

3:7

1:4, 0:0, 2:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:18 Bezpalec (Votava), 6:10 Hradil (Coufal), 6:39 Hradil (Coufal), 11:43 Bezpalec (Keller), 24:13 Bezpalec (Hradil), 28:55 Skála (Keller), 30:25 Keller .
Rozhodčí: Tománek, Jeřábek . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 12:30 .

Sestava domácích

Pšenička (Staňková) - Červený, Mendel, Císař, Schnaubelt, Mikoláš, Kopelent, Icha, Tureček, Veselý, Brož, Tlustý, Icha, Franke, Kluc, Holeček, Slezák

Sestava hostí

Kotík (od 20.Kadlec) - Votava, Klein, Skyba, Hrodek - Michek, Bezpalec, Hradil, Skála, Keller, Kápička, Hnyk, Coufal

Komentář k zápasu

Utkání začalo skutečně aktivně a už v osmnácté vteřině se z úvodního gólu radoval před brankou zapomenutý Stanislav Bezpalec. Domácí Rakovník sice po povedené souhře vyrovnal, další minuty ale patřili opět hostivařským a byla to dvojice Coufal - Hradil, která měla prsty v dalších dvou gólech! Prvně jmenovaný vždy nabíjel a vyhlášený pointman Filip Hradil tvrdě a přesně pálil! V závěru povedené periody navíc navýšil na 4:1 opět Bezpalec a hosté tak museli být spokojeni!

Zahanbit se ale rozhodně nechtěli nechat i domácí raci a i oni zahrozili. Větší šance si ale stále připisovali hostivařští, jejich snažení ale tentokrát vystavil stopku brankář v červeném a skóre se tak neměnilo.

Povedený start do třetiny měli hostivařští i ve třetím dějství, když hattrick dokonal Bezpalec. Rakovničtí snížili, další slovo si ale vzala dělovka Filipa Skály, který překonal domácího brankáře střelou od modré čáry. Přesně za minutu a půl navýšil důrazný Keller a ačkoliv raci ještě v závěru přidali za záda Kadlece svou třetí trefu, radost hostivařským už vzít nemohli.

V posledním utkání před koronapauzou tak mladší žáci A zvítězili, po velmi dobrém výkonu, nad snaživým soupeřem z Rakovníka 7:3!

Redakce

 
 

Do odjezdu na letní soustředění zbývá jedenáct dní! Důležité pokyny pro účastníky!

28.7.2021

Světlá nad Sázavou opět přivítá hostivařské hokejbalisty!

14.7.2021

Přehled udělených Cen trenérů za sezónu 2020/2021!

10.7.2021

Připadá mi, že nemůžeme vyhrát normálně, říká po vítězství Beko Poháru Juniorů trenér Vaniš!

1.7.2021

Partneři klubu