25.09.2019 Reportáž

Mladší žáci padli s Berounem! Jejich katem byl především sedmigólový Tkadlec!

Na Palmovku tentokrát za mladšími žáky přijel soupeř, považovaný za jednoho z hlavních favoritů soutěže. V jeho řadách ční především šikovný Tkadlec, který i v nedělním odpoledni o svých kvalitách přesvědčil a konto brankářů z Hostivaře zatížil sedmi góly.

2.kolo, neděle 22.9.2019

2:8

0:3, 1:0, 1:5

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 22:40 Nestrojil, 27:55 Skála (Votava) .
Rozhodčí: Procházka, Zaťko . Vyloučení: 5:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 21 . Střely na branku: 15:31 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 2:3, 2:8 .

Soukup (od 13.Coufal) - Švec, Režnárek, Hradil, Městka, Votava, Klein - Skála, Olišar, Nestrojil, Michek, Bezpalec, Keller, Absolon, Krutský, Brdek

Hrachovina (Staněk) - Urban, Dejdar, Hipča, Vaculíková, Hájková, Mathauser, Černý, Matějka, Tkadlec, Hubinger, Šlechta, Makovská, Bilasová

Šikovný střelec od Berounky úřadoval už ve třetí minutě, kdy se ladně dostal zpoza brány až do zakončení a neomylně trefil. Šance si následně vytvořil i druhý útok Hostivaře, koncovka ale nebyla přesná, a tak se událo opět na druhé straně. V rozmezí necelých dvou minut se Tkadlec prodral opět do zakončení a bylo to 3:0 ve prospěch soupeře! Ten mohl i zvýšit, Soukup už ale další pokusy zneškodnil a ztráta tak byla při vstupu do druhé periody stále tříbranková.

Přestávka přinesla nejen výměnu brankářů, ale i malé promluvení do duše. I na hřišti se rázem dařilo o poznání lépe a soupeř se dlouho nemohl dostat do zakončení. Hostivaři posléze pomohla i dvojice faulů hostujících hráčů, které ale zůstaly bez gólového potrestání. Svého úspěchu se ale hostivařští přeci jen dočkali a byl to Pavel Nestrojil, jehož střela přes hráče skončila až v síti.

I úvod třetí části nastínil, že by zbytek utkání ještě mohl být zajímavý! Hostivař nejdříve ustála oslabení a posléze i hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. V osmadvacáté minutě se do úniku dostal Filip Skála, v zakončení našel místo u tyče berounského brankáře a bylo to rázem o gól! Už záhy ale přišlo další vyloučení na hostivařské straně a Tkadlec opět trestal. Svému týmu vrátil dvoubrankové vedení, ale i vítr do plachet, který znamenal další navýšení skóre. V posledních šesti minutách se soupeř dokázal střelecky prosadit čtyřikrát a z Palmovky si tak odvezl nakonec přesvědčivou výhru, 8:2!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - V první části jsme byli dost laxní v obranném pásmu a soupeř nás za to potrestal. Druhá třetina už nám v našich očích vyšla o poznání lépe, omezili jsme zbytečné souboje po rozích a dokázali poziční hrou držet soupeře dále od naší branky. Byla to z naší strany rozhodně nejpovedenější pasáž zápasu, ve které jsme i zaslouženě snížili. Ve třetí části jsme se dostali druhým gólem na dostřel, v následném oslabení jsme ale obdrželi čtvrtý gól a ten nás položil úplně. V posledních minutách už bylo znát, že není dostatek fyzických sil s utkáním něco udělat.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!