19.10.2019 Reportáž

Mladší žáci deklasovali Kelty! Hradil se čtyřmi góly, Coufal s první nulou!

V krásném slunečném podzimním počasí dorazila družina mladších žáků k dohrávce zápasu 3.kola s mladším týmem berounských Keltů. Hostivař nastoupila v částečně okleštěné sestavě pouze se čtyřmi obránci, za to hned s deseti útočníky a s Filipem Hradilem v netradiční roli útočníka. Tomu tato role nebývale svědčila, ale popořadě...

3.kolo, pátek 18.10.2019

KEL

Kelti 2008

0:11

0:3, 0:6, 0:2

Branky a nahrávky: 2:27 Švec, 6:47 Olišar, 10:45 Bezpalec, 13:35 Hradil, 15:15 Nestrojil (Olišar, Režnárek), 17:25 Bezpalec (Hradil, Votava), 17:32 Hradil, 20:15 Hradil (Švec), 21:05 Bezpalec (Švec), 26:50 Svoboda (Hradil, Bezpalec), 29:03 Hradil .
Rozhodčí: Řešátko, Patzenhauer . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 30 . Střely na branku: 14:45 . Průběh utkání: 0:11 .

Vicka (Mašek) - Rýdl, Jílek, Černý, Fučík, Lhotka, Smejkal, Štanc, Bohun, Šlemarová, Kaplanová, Kupková, Kroupová, Šmíd, Koller, Kraufic, Maňásek

Coufal - Režnárek, Švec, Votava, Městka - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Absolon, Krutský, Knotek, Nováček

Hned od úvodního vhazování se hostivařští usadili v útočném pásmu domácích a úvodní tlak velmi brzy zužitkovali v úvodní gól po dalekonosné střele obránce Švece. O čtyři minuty později se dorážkou z předbrankového prostoru prosadil důrazný Olišar. Ještě do konce první třetiny o sobě dala poprvé vědět i druhá útočná trojice, když Bezpalec suverénně proměnil rychlý protiútok. Slibné vedení po první třetině však hostivařské zdaleka neuspokojilo a v aktivní hře pokračovali i po první přestávce.

V této části hry dokázali přidat do sítě domácích dalších šest branek, z toho dvě v rozmezí pouhých sedmi vteřin. Hned třikrát se prosadil Hradil, dvakrát jeho spoluhráč z útočné trojice Bezpalec a jednou Nestrojil. Pod dojmem pohodového vedení hostivařští hráči ke konci třetiny poněkud polevili v bránění a několika zákroky nechali vyniknout brankáře Coufala. Otázkou pro poslední třetinu tedy bylo, zda se podaří po necelém týdnu opět pokořit magickou hranici deseti vstřelených gólů a zda se podaří Coufalovi poprvé udržet čisté konto. Nakonec se podařilo obojí.

Desátý gól vstřelil po hezké akci celého druhého útoku Tomáš Svoboda a na konečných 11:0 pečetil tři minuty před koncem nejlepší střelec zápasu Filip Hradil. Mezitím Coufala nechtěnou dorážkou prověřil spoluhráč Nestrojil a v posledních minutách, díky vlažnější obranné hře jeho spoluhráčů, i několik domácích střelců ve snaze vstřelit alespoň čestný gól. Nicméně za svá záda nepropustil jedinou střelu a první vychytaná nula byla na světě.

Mladší žáci si tedy z Berouna odvážejí druhou dvojcifernou výhru v řadě a herní pohodu do dalších zápasů.

Borek Coufal (HBC Hostivař): Další povedený zápas. Kluci pokračovali v sebevědomé hře z posledního zápasu a i přes pohodové vedení se neustále snažili útočit. Předvedli spoustu pěkných hokejbalových akcí.

17.4.2024

16.4.2024

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!