08.10.2021 Reportáž

Mladší žáci: Otras minutu před koncem zařídil remízu s Rebely!

Další miniturnaj mladších žáků se uskutečnil tentokrát na hostivařském hřišti, kam se krom domácího týmu vydaly i celky Rebelů a SK Kelti 2008. V prvním duelu vyzvala Hostivař tým z Čimic a bylo se nač dívat...

5.kolo, neděle 3.10.2021

2:2

0:1, 1:1, 1:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 19:15 Havlík, 29:06 Otras (Kvasnička) .
Rozhodčí: Paiskr, Holeček . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 55 . Střely na branku: 13:29

Slavík - Janičko, Martinec, Otras, Šrámek, Vaniš - Bajkai, Coufal, Havlík, Janšta, Jeřábek, Kocmánek, Kvasnička, Mellen, Vysoký

Zbořil (Vondruška) - Anděl, Jehlík, Křivánek, Malý, Matějková, Strnad, Čermák, Dědek, Ernst, Fábry, Hyška, Jura, Kindl, Štika, Trajer

V utkání se hostivařští horkotěžko dostávali přes pevnou obranu hostí, kteří byli v utkání rozhodně aktivnější. I přesto působili kluci v bíložlutém bojovněji, než proti stejnému soupeři o týden dříve a i to se podepsalo na vyrovnání v závěru zápasu.

Hostivař ztrácela hned dvakrát. Už v páté minutě prohrávala po gólu Jury, ve druhém dějství nejdříve Matěj Havlík nastřelil tyčku hostující svatyně, aby v závěru druhé periody vyrovnal! Hosté si ale vzali pouhé tři vteřiny před sirénou své vedení zpět a hostivařští museli opět dotahovat.

Ve třetí části domácí několikrát podržel pozorný Dominik Slavík v brance. Vyrovnání se dočkal tým z Prahy 15 v poslední minutě, když se po tlaku před brankářem nejlépe zorientoval Theo Otras a dorazil Kvasničkův pokus z úhlu. Hostivař tak uhrála proti dobře bránícímu soupeři remízu 2:2!

Komentář trenéra (Borek Coufal): Určitě jsme předvedli lepší a hlavně bojovnější výkon, než proti stejnému soupeři o týden dříve. Nebyli jsme lepším týmem a opět jsme se těžko prosazovali přes pevnou obranu Rebelů. Soupeř nás také opět poměrně výrazně přestřílel. Především díky výbornému výkonu Dominika v brance a bojovnosti jsme nakonec vybojovali apespoň vyrovnání.

Komentář trenéra (Aleš Kvasnička): Jsem rád, že kluci zapomněli na nepodařené zápasy v Rakovníku a doma proti Rebelům to bylo podstatně lepší. Kluci od začátku zápasu bojovali a odměnou jim bylo zasloužené vyrovnání minutu před koncem na 2:2.