11.06.2020 Reportáž

Kvalitní příprava na úrovni klubu! Starší žáci zdárně konkurovali dorostu!

Zajímavý a nečekaně kvalitní duel nabídlo srovnání týmů na klubové úrovni! Výběr starších žáků dokázal potrápit dorost, který po vyrovnaném průběhu rozhodl o své výhře v posledních šesti minutách utkání.

příp., středa 10.6.2020

1:5

1:1, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: Lehner (st.žáci) --- Šťastný, Vodehnal, Chramosta, Grepl, Chramosta (dorost) .
Rozhodčí: Jirsák . Vyloučení: 3:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 22:24 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5 .

Drahoš - Munk, Zámečník, M.Mikšovský, Houška - Hnyk, Lehner, Prager, Maali, Stoulil, Smetana, Endyš

Keprt - Vodehnal, Š.Hnyk, Ježdík, Petrášek - Šťastný, Grepl, Chramosta, Hroch, Malysz, Ferfecki, Kaiser, Gubala, Vrzák

Souboj ročníků 2003-2006 začal ve vyrovnaném duchu, do vedení se ale dostala dorostenecká družina, zásluhou Adama Šťastného. Na jeho gól ale po prvotřídní práci celé formace brzy odpověděl Petr Lehner, který po individuální akci srovnal na 1:1!

Nerozhodný stav pak vydržel až do závěru druhé části, ve které si starší žáci vytvořili několik dobrých příležitostí a staršího soupeře dokonce přestříleli o sedm střel. Hraje se ale na góly, a ten vstřelil pouze Adam Vodehnal v dresu dorostu, když jeho nahození skončilo až za překvapeným Drahošem.

Starší žáci se drali v úvodu závěrečné periody za vyrovnáním, úbytek sil byl ale stále více znatelný, především co do defenzivní části. Dorost po přeskupení formací v posledních sedmi minutách tahal za delší konec provazu, útočil a svou snahu podpořil i střeleckou efektivitou. Dvakrát se prosadil Chramosta, jednou Lukáš Grepl. Dorostenci tak v jinak vyrovnaném utkání přehráli mladšího soka 5:1.