HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.06.2019 Aktuální zprávy

Získá dorost další republikovou medaili? Finálový turnaj míří do Veselí nad Lužnicí!

Už v tento víkend čeká vrchol sezóny i na dorostence Hostivaře, kteří se díky prvenství ve své skupině přímo kvalifikovali do finálového turnaje, kde se spolu s dalšími čtyřmi celky utká o některou z cenných medailí!

Do Veselí se celý tým těší a určitě pomýšlíme na stupně vítězů, říká Daniel Vaniš, kterému se v základní části dařilo a v kanadském bodování celé soutěže mu patřilo třetí místo! Samozřejmě nesmíme nic podcenit, ale nejedeme si tam jenom zahrát! I přes oslabenou sestavu v jarní části jsme dokázali soupeře porážet, takže to jedeme ukázat i tam, velí šestnáctiletý talent, který se v úterý představil i v základní sestavě hostivařského A týmu, ve finálovém duelu 1.ligy!

Na dorostence čeká během dvou dnů čtveřice soupeřů. Ze základní skupiny známé Kelty doplnily i pardubické celky, Autosklo-H.A.K. a Svítkov Stars! Pátým účastníkem je stále se zlepšující Kladno, které v minulém víkendu možná nečekaně uspělo v kvalifikačním turnaji a zaslouženě postoupilo mezi pět nejlepších.

Favorita každopádně těžko hledat! Hostivař by ráda získala některý z kovů, se stejnými cíli ale jistojistě dorazí všechny týmy, které dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu!

HOSTIVAŘ S ČEJKOU I KUCHARČÍKEM, ALE I S JÁGREM A LHOTOU

Pražané bojovali zvláště v jarní části s rozsáhlou marodkou a dlouhodobým zraněním si prošli například i stálice a reprezentanti David Srp a Ota Sedláček. Těsně před vstupem do finálového víkendu se ale konečně jeví kádr v dobré zdravotní kondici! Do Veselí nad Lužnicí tak na oba dny vyrazí například i Jan Čejka nebo Samuel Kucharčík, kteří současně bojují v dresu mužského týmu, ve finále proti Dobřanům. V sestavě nebude chybět ale ani dvojice jarních posil, Vojtěch Jágr a Tomáš Lhota!

Sobotní den zahájí hostivařští souboji proti berounským Keltům a proti Alpiqu Kladno, v neděli se postaví proti dvojici pardubických týmů. Cestu našich dorostenců budeme pochopitelně sledovat i na sociálních sítích!

Redakce

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu