HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.02.2017 Aktuální zprávy

Zimní příprava pomalu končí! Muži se chystají na jarní část sezóny!

3.ledna započala zimní příprava hostivařského týmu mužů. Navzdory všem předvánočním dohadům se části přípravy ujal, jako už tradičně, Marek Brož. Celou záležitost pak zaštítilo trenérské duo Pavel – Jíša. Naplánované byly jednotky jak silové, tak atletické. Komplexnost přípravy je důležitá a doufáme, že výsledek přinese do jarní části kýžené ovoce.

Pár slov od hlavního trenéra (Jakub Pavel)

Bez velké nadsázky lze říci, že se nám v podzimní části podařilo vytěžit z minima maximum. Před začátkem sezony jsme se rozhodli nepřihlašovat "B" tým v mužské kategorii, z čehož jsme mohli těžit širším kádrem pro "A" tým. Řekli jsme si, že se pokusíme připravit si co nejlepší výchozí pozici pro jaro, což se nám s trochou štěstí povedlo. Nyní se začínáme pod vedením kondičního trenéra a našeho „snipera“ Marka Brože připravovat na jaro a těšíme se na další část sezony."

Přes zimu se v týmu změnilo hned pár věcí. Kromě další rošády na postech trenérů se zvedla nálada a bojovný duch do druhé poloviny soutěže. Pevně věřím, že se tým dokáže semknout a v letošním ročníku nejen pomýšlet na zisk titulu. Nové vedení mužského „A“ týmu se rozrostlo o další členy a tak můžeme mluvit o trenérském kvartetu ve složení Brož – Jíša – Kučera – Pavel. Víc hlav víc ví. Další bonus je, že si můžete přečíst dalších pár slov od „hlavního“ trenéra,

Pár slov od hlavního trenéra (Marek Brož)

Zimní příprava proběhla dle očekávání. Chodilo nás málo, ale takový je už úděl hokejbalu. Pro mě osobně je největší odměnou, že ty, co chodili, snad náplň tréninků bavila."

A dvě až tři větičky od další známé tváře, hlavně mezi těmi nejmladšími (Martin Přeslička)

Docela jsem se na zimní přípravu těšil. Konečně mě něco donutilo začít zase cvičit.Tréninky vždy byly a jsou dobrý. Je vidět, že tomu Mára rozumí. Cítím se líp a jsem neuvěřitelně nabušenej. Nechtěl bych být na jaře naším soupeřem." (směje se)

David Kerouš

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu