HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.05.2019 Aktuální zprávy

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

Starší žáci zakončili dlouhodobou regionální soutěž na třetím místě a těšit se tak mohou nejen z bronzových medailí, ale i postupu do kvalifikačního turnaje, který se uskuteční už tento víkend v daleké Karviné!

Již tento víkend 25. – 26. května, se na hokejbalovém hřišti disponujícím moderním plastovým povrchem v Karviné, představí pět družin starších žáků. Týmy budou bojovat o dvě vstupenky na finálový turnaj, jenž se hned následující víkend uskuteční v Praze, v Černošicích. Nejdříve se do Moravskoslezského kraje sjede patero celků, mezi nimiž nechybí domácí Karviná, Hostivař, Kladno, Datlové z Blatné a Východočeši z Heřmanova Městce. Vítězové regionálních skupin se kvalifikačnímu turnaji mohli díky svému úspěchu vyhnout a už se těší rovnou na finálová klání!

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - V kvalifikačním turnaji čekáme srovnání týmů, se kterými se v základní části, s výjimkou Kladna, nesetkáme. Myslím si, podle komunikace s předsedou karvinského klubu, že i organizačně to bude dobrý turnaj, ve kterém jsme si stanovili jasný cíl. Předvést se v co nejlepším světle a zkusit postoupit do finálového turnaje. Nebude to nic lehkého, ale věřím, že jsou kluci dobře připraveni, aby to zvládli. Až na tři výjimky jede celý tým, a i když se všichni do hry nedostanou, chtějí být všichni spolu a podpořit se. Už se na to všichni těšíme. Snad přijedou i fanoušci a pomůžou nám k postupu.

A jaký je jízdní řád kvalifikačního turnaje, na který hostivařští vyráží už v pátek odpoledne?

Redakce

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu