HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.01.2018 Aktuální zprávy

Starší žáci polykají tři tréninkové dávky týdně! O víkendu se zúčastní turnaje v Plzni!

Pestrý formát zimní přípravy absolvuje i kategorie starších žáků, která hojně využívá nového tréninkového centra v Parmské ulici, tělocvičnu ZŠ Křimická, ale v těchto týdnech jako jeden z prvních týmů hostivařské mládeže i plochu Koma Areny.

Proč? V dalším víkendu je totiž čeká jednodenní turnaj v plzeňské hokejbalové hale a příprava s hokejkami je tak už tedy na pořadu dne. V Plzni se Hostivař v přípravných duelech utká proti domácímu týmu Mečounů, Rakovníku a Novému Strašecí.

Než ale hráči po delší době zkříží hole při úvodním vhazování, čeká je ještě trojice tréninků. Tři tréninky týdně byly zvoleny jako model pro celou zimní přípravu této kategorie a bylo to především nové tréninkové centrum Parmská, které družina Tomáše Grepla navštěvovala. Příprava ještě není zdaleka u konce, takže s finálním hodnocením bych ještě počkal. Musím už teď ale kladně hodnotit přínos tréninkového centra a dosavadní docházku týmu. Většinu kluků díky možnostem v Parmské zimní příprava baví, někteří dokonce chodí i navíc, mimo pravidelné tréninky týmu. Najdou se ovšem i ti, u kterých bych očekával větší touhu se někam posunout, říká v polovině zimní přípravy hlavní trenér týmu.

Není to ale jen turnaj v oblíbené hale na západě Čech, na co se může starší žákovská kategorie v únoru těšit. Realizační tým neustále řeší i třídenní zimní soustředění ve Mšenu, které ale dost možná v závěru měsíce nahradí jednodenní výlet na běžky. Trojici hráčů totiž čeká ve stejném termínu turnaj v Přelouči, v dresu talentované mládeže do 14 let (Lukáš Grepl, Adam Šťastný, Štěpán Ferfecki).

Na závěr připomeňme, že celek starších žáků vstoupí do jarní části 3.března, domácím duelem proti TJ Kovo Praha.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu