HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.05.2018 Turnaje

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

Na turnaji v Ústí nad Labem čekala na spojený celek přípravek A a B celkem čtveřice utkání. Nejprve malí borci v modrých dresech naskočili proti výběru z Mostu.

Soupeře pomálu, ale herní kvality měl na rozdávání. Za první zápas si náš výběr výhru nepřipsal. Ani druhý soupeř, známý a tradiční, nám neudělal velkou radost. Rebelové měli více ze hry a zaslouženě brali body. Třetí souboj ale už vyzněl lépe pro naše! Kluci zahráli skvělý zápas a ochočili si boleslavské tygry. Hráli jsme jednoduše, hráli jsme týmově a díky dobré koncovce urvali cenné vítězství. Jako poslední nás čekal domácí tým. Bojovný výkon přinesl pouze remízový stav. Kluci měli našlápnuto na druhý triumf, bohužel se tak nestalo.

Nicméně se turnaj odehrál v pozitivním duchu, oba gólmani předvedli super výkony a přípravkáři áčka i béčka táhli za jeden provaz.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu