HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.05.2018 Turnaje

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

Na turnaji v Ústí nad Labem čekala na spojený celek přípravek A a B celkem čtveřice utkání. Nejprve malí borci v modrých dresech naskočili proti výběru z Mostu.

Soupeře pomálu, ale herní kvality měl na rozdávání. Za první zápas si náš výběr výhru nepřipsal. Ani druhý soupeř, známý a tradiční, nám neudělal velkou radost. Rebelové měli více ze hry a zaslouženě brali body. Třetí souboj ale už vyzněl lépe pro naše! Kluci zahráli skvělý zápas a ochočili si boleslavské tygry. Hráli jsme jednoduše, hráli jsme týmově a díky dobré koncovce urvali cenné vítězství. Jako poslední nás čekal domácí tým. Bojovný výkon přinesl pouze remízový stav. Kluci měli našlápnuto na druhý triumf, bohužel se tak nestalo.

Nicméně se turnaj odehrál v pozitivním duchu, oba gólmani předvedli super výkony a přípravkáři áčka i béčka táhli za jeden provaz.

Redakce

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu