HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.05.2018 Aktuální zprávy

School Match! Mladší dorost odehraje ligový duel před očima školáků!

Není úplně standardní, aby se ligový dorostenecký duel mladších dorostenců odehrál ve všední den dopoledne, navíc před očima školáků, kteří se možná poprvé seznámí se sportem jménem "hokejbal". School Match je na programu už zítra, od 10,30, ve sportovní hale Jižního Města.

V rámci ligového utkání s náborovým podtextem se mezi sebou utkají mladší dorostenci HBC Hostivař a HBC Tygři Mladá Boleslav, tedy dvojice týmů, s několika reprezentanty ve svých řadách. Dvě stovky žáků z prvních stupňů základních škol uvidí v akci například hostivařské klenoty Jana Čejku a Daniela Vaniše, ale i mladoboleslavské Tygry, Lukáše a Tomáše Lhotu. Připomeňme, že zmíněná čtveřice i vévodí kanadskému bodování celé soutěže!

Oba týmy mají už nyní jistý postup do semifinálového turnaje, který se uskuteční v úvodu června ve Světlé nad Sázavou.

Celá akce má pochopitelně pro hostivařský klub náborový charakter a na školáky čeká nejen možnost shlédnout avizovaný duel, ale i řada soutěží a materiální vybavení, které obdrží každá škola. Cílem je pochopitelně nadchnout další děti pro aktivní hraní hokejbalu.

Utkání startuje ve čtvrtek 10. května, od 10,30 dopoledne a těšit se pochopitelně můžete nejen na bohatou fotogalerii z akce, ale i videa.

Klub

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu