HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.12.2017 Turnaje

S rampouchem u nosu! Přípravce se v Ústí nad Labem dařilo!

V sobotu vyrazila na svou poslední zápasovou akci v tomto roce také Hostivařská přípravka. Útočištěm jí bylo tentokrát hřiště v Ústí nad Labem, kde odehrála hned tři utkání hrané netradičně na celé hřiště. (Foto: Tomáš Laibl)

Na místě se bojovalo v sestavě: Jirka Kotík, Ondra Coufal - Pavel Nestrojil, Vojta Svatoň, Patrik Švec, Filip Hradil, Šimon Režnárek, Filip Skála, Ben Wunsch, Adam Michek, Vítek Kápička

Hostivařská "jedenáctka" začala své řádění malým pražským derby s Rebely, ve kterém kluci hned z úvodu turnaje roztrhli pytel s banány s úmyslem podělit se o ně se svými soupeři. Vyrovnané utkání, plné nepřesností, tak hlavně díky střelecké produktivitě skončilo lépe pro Hostivař. Rampouchy u nosu rozpuštěny, balónek "ošahán" a jelo se dál. I v dalších zápasech si hostivařští dokázali poradit. Nejprve dokázali uspět v zápase se sympaticky hrajícím kladenským Alpiqem a poté přehráli mladý, ale šikovný tým domácí Elby. Bez ztráty kytičky tak proplula Hostivař posledním turnajem letošního roku a teď už pomalu, ale jistě vyhlíží zimní přípravu a druhou porci turnajů.

Martin Přeslička (trenér HBC Hostivař) - I když jsme ve všech zápasech soupeře přehráli, tak ale s hrou na celé hřiště stále bojujeme. Navrch jsme měli podle mého hlavně díky individuálním schopnostem jednotlivých hráčů. To mě samozřejmě těší, ale stále je na čem pracovat. Škoda jen, že brankáři si tentokrát nepřipsali mnoho zákroků. Oba si ale vyzkoušeli také alespoň jeden zápas v poli, což je pro ně určitě také jakási přidaná hodnota. Každopádně první část přeborových turnajů jsme zakončili na jedničku a všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu