HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.02.2019 Turnaje

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

Únor bílý, pole sílí a hokejbalové naděje se sjíždí do Kralup. V sobotním dopoledni změřili poprvé v roce 2019 svoje síly mužstva přípravek. HBC Hostivař vyslal na turnaj hned dvě mužstva a pokud by se výsledkově brala dohromady, odjíždělo se s vyrovnanou bilancí 4-4.

Bližší pohled nám ale ukáže, že zatímco přípravka A, dokázala zdolat tři soupeře a jen jednou odcházela poražená, v případě jejich mladších spoluhráčů z přípravky B tomu bylo přesně naopak. Všichni byli ale rádi, že si po delší době mohou opět zahrát a turnaj tak splnil svůj hlavní účel.

Jiří Vaniš (trenér přípravky) - Turnaj byl pro kluky příjemným zpestřením zimní přípravy, která se již přehoupla do své druhé poloviny. Myslím, že si ho všichni užili, přičemž výsledky a předvedenou hru úplně neřešíme. Samozřejmě víme, v čem bychom se měli zlepšovat a do dalších turnajů na tom budeme poctivě pracovat. Nedá mi to, abych nevyjádřil naše nemilé překvapení, když se závěr turnaje obešel bez sebemenšího závěrečného "ceremoniálu" a mužstva nedostala ani pytlík bonbonů za svoje snažení. Příště si vezmeme svoje (směje se).

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu