HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.06.2018 Aktuální zprávy

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

Hostivařská přípravka využila pozvání pardubického Autoskla a zúčastnila se v uplynulé sobotě sportovního dne s hokejbalem, který obnášel dopolední turnaj a odpolední zábavu.

Hostivař se v základní skupině utkala s mladším týmem Kyjova, modrým celkem domácích Pardubic a s favorizovaným týmem Svítkova Stars, který nakonec celý turnaj ovládl. Hostivařští po dvou výhrách a jedné prohře zakončili skupinu na druhém místě a v bonusovém utkání se utkali proti Rebelům. Ve vyrovnaném duelu nakonec musela rozhodnout loterie v podobě samostatných nájezdů, v nichž uspěl Adam Michek a Tomáš Svoboda.

Právě Adam Michek obdržel při závěrečném vyhlášení individuální cenu pro nejlepšího hráče týmu, každý si ale odnesl i pamětní medaili. Vyhlášením ovšem sportovní den v Pardubicích nekončil. Krom doprovodného programu a v horkém dni zaslouženého zchlazení od místních hasičů, dostali kluci možnost zúčastnit se i dětské olympiády, kterou si většina hostivařských sportovců nenechala ujít.

V příjemném dni si každý přišel na své a z Pardubic se každý vracel značně znavený. Přesně tak, jak to má být...

V Pardubicích Hostivař reprezentovali: V. Soukup - T. Svoboda, P. Švec, T. Krutský, M. Absolon, D. Olišar, F. Hradil, S. Bezpalec, A. Michek a A. Votava.

Lukáš Krupka (trenér HBC Hostivař) - Celý turnaj hodnotím velice pozitivně. Kluci na něj byli velmi natěšení a bylo vidět, s jakou chutí se do něj pustili. Kluci předvedli super hokejbal s kombinacemi, za které by se nemuseli stydět ani starší kategorie.

Redakce

 
 

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!

23.2.2019

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

21.2.2019

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

15.2.2019

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

12.2.2019

Partneři klubu