HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.12.2018 Turnaje

Přípravka B se rozloučila s podzimem turnajem v Kralupech nad Vltavou!

Prosinec v plném proudu, ale ani tato roční doba neodradila hostivařskou přípravku od účasti na posledním letošním turnaji. Nutno dodat, že ten se konal v přívětivém prostředí víceúčelové haly v Kralupech nad Vltavou.

Přívětivé už toliko nebylo rozlosování, protože na hostivařskou přípravku B čekaly v základní skupině dva velmi silní soupeři. V prvním zápase se hostivařské mužstvo postavilo bílým Keltům z Berouna. I přes poměrně velkou převahu soupeře podalo velmi bojovný výkon a podpořeno výborným výkonem Ondry Coufala v brance uhrálo fotbalový výsledek 0-1. A to ještě nula na kontě soupeře nemusela být, ale všechny šance Hostíků zmařil dobře chytající brankář Keltů.

Ve druhém zápase čelili hostivařští dalšímu z favoritů, pražskému Kert Parku. Ten se ujal poměrně záhy vedení, ale svým náskokem se poměrně brzy uspokojil a to byla voda na mlýn bojovníků z Hostivaře. Ti se oklepali z úvodního tlaku soupeře, vyrovnali hru a čím dál více ohrožovali soupeřovu branku. Zápas se lámal v posledních minutách, kdy se hostíkům podařilo snížit skóre na rozdíl jediné branky. Trenéři se pokusili ještě o vyrovnání, když do hry poslali šest hráčů, ale soupeř si situaci zkušeně pohlídal a uzavřel svůj gólový účet do prázdné hostivařské branky, 4-6. Nicméně, ani po této porážce nemuseli hostivařští klopit hlavy a diváci je odměnili ovacemi za bojovný výkon.

Po krátké pauze, která je z pohledu hostivařského mužstva vždy spíše na škodu, se opět rozeběhl kolotoč zápasů. Na hostivařské čekalo druhé mužstvo Keltů. Těm přestávka prospěla o poznání víc a za bohorovného přihlížení hostivařských navyšovali pravidelně skóre. To se nakonec zastavilo na stavu 1- 6 a trenéři museli několikrát zvýšit hlas, aby se jejich apatičtí svěřenci trochu probrali.

V posledním zápase se Hostivař poprvé v historii utkala s mužstvem libereckých Lišek. Zejména pro hráče to byla velká událost a tak vlastně ani výsledek nebyl důležitý. Hlavně, že se hrálo proti Liškám, novému soupeři. K této, už takto slavné události, ještě z reportérské povinnosti doplňme, že Hostivař zvítězila 2-0 a vše směřovalo k výměně dresů, kterou se na poslední chvíli podařilo zastavit.

Přípravka B tak ukončila svoje zápasové učinkování v roce 2018 a všichni jsou zvědaví, jak budou pokračovat v roce následujícím.

Jiří Vaniš (trenér přípravky HBC Hostivař B) - Máme za sebou poslední turnaj sezóny a už teď se těšíme na ten další. V zimě nás čeká hodně práce a věříme, že na jaře budeme zase o kousek lepší.

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu