HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.10.2018 Turnaje

Přípravka B se představila na novém hřišti pražské Palmovky!

Krásná podzimní sobota a zbrusu nové hřiště na Palmovce, to byly kulisy dalšího turnaje přeboru kategorie přípravek. Na hráče hostivařské Přípravky B čekali tradičně čtyři zápasy.

V prvním z nich narazili mladí Hostíci na domácí mužstvo Kova. Zápas byl v celém průběhu vyrovnaný, nicméně hostivařským střelcům se přeci jen dařilo o něco více a ze zápasu si nakonec odnesli výhru, i díky několika povedeným zákrokům Otty Menzela v brance, pro kterého to byl první letošní turnaj.

Euforie z prvního vítězství hostivařským hráčům bohužel nevydržela dlouho. V utkání s Ústím nad Labem tahali od začátku za kratší konec a občasné záblesky snahy a bojovnosti na snaživějšího a vyspělejšího soupeře nestačily. Konečný výsledek 3:7 byl spravedlivým obrazem průběhu utkání.

Po krátké pauze, kterou Hostíci neomylně využili k lezení po všem, co bylo alespoň metr nad zemí, se v dalším utkání postavili družstvu berounských Fretek. Děvčata z Berouna celý zápas příkladně bojovala a ukazovala vlažnému hostivařskému mužstvu, s jakým zápalem do hry by se mělo jezdit na turnaj. Nicméně, ukázala se větší „zkušenost“ a místy i fyzická vyspělost kluků z Hostivaře a konečné skóre vyznělo těsně pro mužstvo z Prahy 15.

V posledním utkání došlo na tradiční souboj s naším spřáteleným týmem proseckých Krtků. Souboj to byl o to pikantnější, že Krtky trénovala ikona hostivařského hokejbalu, Ondřej Novák. Hostivařské kluky ale ani tento fakt nepřiměl k výrazné změně přístupu a v ležérním tempu přihlíželi tomu, jak nad nimi nadšeně hrající Krtci vítězí v poměru 5:1.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Naše konečná bilance dvou výher a dvou proher zcela určitě neodráží to, co jsme dnes na turnaji předváděli. Jako trenéři jsme minimálně v rozpacích z toho, jak se naše mužstvo při zápasech prezentuje. Musíme se pokusit v klucích vzbudit nadšení do hry, soutěživost a touhu, být lepší, nežli ostatní. V této chvíli je většině mužstva více či méně jedno, co se na hřišti děje. Hlavně, když na konci dostanou medaili a bonbón.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu