HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.09.2017 Turnaje

Přípravka A zahájila sezónu turnajem v Čimicích, kde nepoznala hořkost porážky!

Turnajová sezóna začala i přípravkovým kategoriím a byly to Čimice, kam se sjela krom dalších čtyř týmů i hostivařská drobotina, která už ale zase takovou drobotinou není... :)

První tým hostivařské přípravky působil v turnaji dominantním způsobem a držet krok s ním dokázal jen jeden z domácích týmů Rebelů. K vidění bylo po celé sobotní dopoledne nespočet parádních individuálních akcí, kombinací a gólů... zkrátka, radost pohledět. Samotné výsledky nejsou důležité, ve všech čtyřech utkáních ale starší z týmů Hostivaře uspěl.

David Fišer (trenér HBC Hostivař A) - ,,Na první turnaj v sezoně jsme se hodně těšili a díky přátelské a pohodové atmosféře, kterou umí vždy domácí Rebelové vytvořit, jsme si ho s kluky užili. S domácími jsme sehráli i výborný zápas, kterému by slušela remíza, byť vyhrát je vždy příjemné. Domácím děkuji za super turnaj a už se těšíme, až se znovu potkáme."

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu