HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.05.2018 Turnaje

Přípravka A válčila v Čimicích s vyrovnanou bilancí!

O poslední sobotě se na dalším turnaji v Čimicích představil hostivařský tým přípravky A! Po dvou úvodních prohrách se zbytek turnaje nesl ve znamení výher.

David Kerouš - Za sobotní turnaj bych chtěl kluky pochválit, protože se ukázali po většinu času v dobrém světle. Pomalý rozjezd a nedůslednost nás stál první zápas. Kelti se naopak prezentovali větší chutí a důrazem, a zaslouženě utkání ovládli. Proti Mostu už to bylo o něčem jiném, a přestože nám vítězství opět uteklo, můžu mluvit o vyrovnané partii. Zbytek turnaje se nesl ve znamení výher. Nejdříve jsme si smlsli na Kladnu, které jsme bez větších problémů přehráli 5:2. Krásný a hodně emotivní konec turnaje přinesl zápas s domácími Rebely. Utkání se mi moc líbilo, mělo náboj od samého začátku do posledních chvil. Kluci se v něm dokázali semknout a jako tým dotáhnout celou záležitost do šťastného konce. V turnajové sestavě se představili kluci z mini-přípravky Matěj a Petr, a vedle ostatních kluků se rozhodně neztratili. Zdálo se, že si kluci turnaj užili, za což jsem rád. Turnaj ukázal, kde nás bota tlačí, počítáno také jako velké plus. Pokud můžu něco říct za celý tým, těšíme se na další hokejbálek.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu