HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.06.2018 Turnaje

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

Hned sedm mladších žáků Hostivaře bylo součástí letošního kádru Prague Select, tedy výběru Prahy do 13 let. Na ročníky 2005 a 2006 čekal opět jednodenní JTEKT Cup, který je již třetím rokem pro tento výběr vyvrcholením.

Prague Select se letos chystal jednou měsíčně pod vedením trenérů Grepla, Drahoty a Zámečníka. Realizační tým nakonec vybral tým, který se v uplynulou sobotu utkal v pardubickém Svítkově s domácím celkem Stars, výběrem dívek do 16 let a Hradcem Králové.

Praha ztratila na turnaji jediný bod, když hned v úvodním utkání remizovala s týmem reprezentace dívek. V samostatných nájezdech ale určil vítěze hostivařský útočník Tomáš Stoulil. Poté už si výběr metropole počínal jistě a přehrál Hradec Králové i Svítkov Stars. Právě s pořádajícím týmem si to posléze Prague Select rozdal znovu, tentokrát ve finále. Kluci a holky z hlavního města ovládli i toto utkání a po výhře 2:0 obhájili loňské vítězství.

Hostivař tentokrát měla na turnaji sedm zástupců. Obránce Radim Houška si opět po týdnu připomněl, jaké je to být členem All Stars týmu turnaje, a odvezl si domů pamětní trofej.

V dresu Prague Select se z Hostivaře letos představili: Marek Drahoš - Daniel Zámečník, Radim Houška, Michal Mikšovský, Petr Lehner, Jonáš Prager, Tomáš Stoulil.

Tomáš Grepl (trenér Prague Select) - JTECT Cup je turnaj, na který se každoročně připravujeme a těšíme. Jeli jsme s jasným cílem obhájit zlato, a to se povedlo obzvláště díky celoroční práci, jak na kempech Prague Select, tak práci v klubech. V samotném turnaji byl nejtěžší zápas proti reprezentaci dívek do 16 let, kde se kluci a holky sehrávali, pak už ale šlo vše jako po másle. Všichni hráči předvedli výborný výkon a zaslouženě získali opět pohár Transformers.

Redakce

 
 

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!

23.2.2019

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

21.2.2019

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

15.2.2019

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

12.2.2019

Partneři klubu