HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.02.2019 Turnaje

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

Týden po úspěšném výjezdu do Plzně vyrazila v neděli 10.února minipřípravka bojovat na první letošní turnaj regionálního přeboru do Kralup nad Vltavou. I přes řadu absencí se podařilo dát dohromady 2 týmy tak, jak je letos zvykem.

Trenéři se pro tentokrát rozhodli kluky rozdělit rovnoměrně. Že se to povedlo, dokázal hned první zápas, který svedl oba naše týmy dohromady a který byl vyrovnaný až do konce. O výhře bílého týmu rozhodla slabší produktivita týmu modrého. V dalším průběhu turnaje dokázaly oba týmy přehrát jak HBC Nové Strašecí, tak Elbu DDM Ústí nad Labem. Nejvyrovnanějším soupeřem našim klukům byli Kelti z Berouna. Bílý tým dokázal Kelty těsně porazit díky dvěma precizně provedeným trestným střílením Vojty Coufala, zatímco modrý tým těsně prohrál díky několika zbytečným zavezením míčku před vlastní branku.

Nepočítáme-li vzájemný zápas, odjeli jsme z Kralup s pozitivní bilancí 5 výher a jedné porážky a s drobným zklamáním z absence jakéhokoliv závěrečného vyhlášení. Dva hráči - Dominik Slavík a Robin Wünsch během turnaje vstřelili své první góly v soutěžním hokejbalu. Především u Robina to bylo dlouhé čekání trvající více než dva roky.

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Stejně jako turnaj v Plzni i tento v Kralupech jsem bral spíše jako zpestření zimní přípravy. Vzhledem k rozdělení kluků jsem ani nečekal, že jeden z týmů absolvuje celý turnaj bez porážky. Byl jsem příjemně překvapen předváděnými výkony a z nasazení a snahy všech hráčů. Výborně zachytali i oba brankáři. Nicméně nám turnaj ukázal i věci, na kterých budeme muset do dalšího turnaje zapracovat. Musím také ocenit naše starší žáky, kteří se ujali role rozhodčích a pískali celý turnaj výborně.

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu