HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.07.2019 Aktuální zprávy

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

Úspěšné tažení prvního týmu Hostivaře skončilo teprve nedávno, už nyní se ale usilovně pracuje na přípravě nového soutěžního ročníku. Hostivařští se opět představí v první hokejbalové lize, ve které došlo k obměně několika mužstev.

Hostivař z pozice nováčka dokráčela v uplynulé sezóně až do samotného finále, ačkoliv ji po základní části patřila až sedmá příčka a o play-off bojovala do posledního utkání. V tom přemohla Olymp Jindřichův Hradec, který je jedním z týmů, jenž se v nové sezóně už ve druhé nejvyšší soutěži nepředstaví. Končí i loni sedmá Opava, ve které po letech skončil zkušený lodivod Jiří Christ. Pražané se minimálně v další sezóně ale nepotkají ani s finálovým pokořitelem z Dobřan, který využil vybojovaného práva na nejvyšší soutěž!

Trojici týmů politých zmizíkem ale nahradí hned čtveřice noviců! Plzeň-Litice se do první ligy vrací po roční přestávce, návrat ale hlásí i jihočeský Suchdol nad Lužnicí. Velkou neznámou pro Hostivař budou moravské Malenovice a čtveřici nových soupeřů uzavírá Rakovník, který do druhé nejvyšší soutěže putuje po nepříliš úspěšné štaci v Extralize.

Rozpis 1. ligy dosud není znám, je ale zřejmé, že na hostivařské hráče čeká v základní části dvacítka ligových duelů. Podaří se navázat na úspěšnou sezónu a probojuje se mladý kádr opět minimálně do finále? To je aktuálně ve hvězdách! Přípravu na nový soutěžní ročník odstartuje A tým hokejbalové Hostivaře v srpnu.

Připomeňme si nyní konečnou podobu tabulky loňského soutěžního ročníku...

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu