HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.01.2019 Aktuální zprávy

Na dalším reprezentačním kempu U14 se představila šestice hostivařských!

V poslední lednovou neděli byl opět do Plzně svolán další z reprezentačních kempů kategorie do 14 let, kterého se tentokrát zúčastnila šestice hostivařských hráčů.

Brankáře Marka Drahoše doplnili další starší žáci nastupující v poli, Jakub Sucharda, Petr Lehner, Jonáš Prager, Daniel Zámečník a také Radim Houška, který je věkově stále žák mladší.

Kemp, kterého se tentokrát zúčastnil větší počet hráčů, obnášel dvojici devadesátiminutových tréninkových jednotek, minizápasy s výběrem žen a závěrečný trénink vhazování. Další akcí již užšího výběru bude už 23. - 24. února dvoudenní kemp a turnaj v Přelouči.

Jonáš Prager - Za mne to bylo hodně dobrý, protože jsem se toho hodně moc nového naučil a také sem se mohl seznámit s hráči z jiných týmů.

Petr Lehner - Celý kemp se mi velice líbil. Nejvíce určitě poslední trénink s vhazováním.

Redakce

 
 

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!

23.2.2019

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

21.2.2019

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

15.2.2019

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

12.2.2019

Partneři klubu