HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.01.2019 Aktuální zprávy

Na dalším reprezentačním kempu U14 se představila šestice hostivařských!

V poslední lednovou neděli byl opět do Plzně svolán další z reprezentačních kempů kategorie do 14 let, kterého se tentokrát zúčastnila šestice hostivařských hráčů.

Brankáře Marka Drahoše doplnili další starší žáci nastupující v poli, Jakub Sucharda, Petr Lehner, Jonáš Prager, Daniel Zámečník a také Radim Houška, který je věkově stále žák mladší.

Kemp, kterého se tentokrát zúčastnil větší počet hráčů, obnášel dvojici devadesátiminutových tréninkových jednotek, minizápasy s výběrem žen a závěrečný trénink vhazování. Další akcí již užšího výběru bude už 23. - 24. února dvoudenní kemp a turnaj v Přelouči.

Jonáš Prager - Za mne to bylo hodně dobrý, protože jsem se toho hodně moc nového naučil a také sem se mohl seznámit s hráči z jiných týmů.

Petr Lehner - Celý kemp se mi velice líbil. Nejvíce určitě poslední trénink s vhazováním.

Redakce

 
 

Minipřípravka s kladnou bilancí! V Čimicích udeřila více jak třicetkrát!

17.4.2019

Dorost našel prvního přemožitele v Berouně!

16.4.2019

Ranní zápas s Kovem pro mladší žáky! Stoulil tříbodový!

15.4.2019

Junioři si s přehledem poradili s Buldoky ze Stříbra!

13.4.2019

Partneři klubu