HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.11.2017 Turnaje

Mise splněna! Přípravka A bojovala na turnaji v Mostu!

Turnaj v Mostě už svým obsazením sliboval líbivý hokejbal a pěknou podívanou. A aby toho nebylo málo, kromě těžkých soupeřů dostali hostivařští hráči od trenérů i těžkou misi/ úkol, který pro ně udělal turnaj ještě zajímavějším.

Další překvapení si přichystal organizátor, když nechal všechny zápasy odehrát 2x 7 minut hrubého, místo čistého času. Tempo bylo rychlé, hrálo se nahoru dolů, rychle se střídalo, zkrátka nebyl čas ztrácet čas. Po prvním hektickém zápase s Kert Parkem si naši hráči na tempo zvykli a začali se postupně prosazovat i v rámci plnění své mise. Jednoznačně nejúspěšnější byla trojice Olišar, Bezpalec, Hradil, která se výrazně podílela na demolici Kladna s Ústím. Mezi tyčemi jistil Hostivař šikovný Soukup a po úvodní porážce od Kertu náš výkon stoupal tak, že v posledním zápase se už jednalo o hostivařskou exhibici. 

Po skončení turnaje si kluci vybrali svou odměnu za splnění mise (tou byl oběd v místním McDonaldu) a potom co se podařil opravit imobilizér a nastartovat auto Soukupových, mohla celá hostivařská družina spokojeně vyrazit zpět do Prahy.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu