HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.12.2018 Aktuální zprávy

Minipřípravka zakončila turnajový podzim akcí v Kralupech nad Vltavou!

V neděli 2/12 uspořádal náš klub pro letošek poslední turnaj regionálního přeboru minipřípravek v kralupské hale. A dva týmy nejmenších hostivařských hokejbalistů u toho samozřejmě nemohly chybět. Poprvé letos každý tým na jiném turnaji a tedy bez nutnosti hrát neoblíbený vzájemný zápas.

Dopolední turnaj, který měl být výkonnostně slabší, byl poměrně nevyrovnaně obsazen. Dominovaly pražští rivalové z Čimic a Lužin a zvývající čtyři týmy, včetně našeho mladšího a méně zušeného "B" týmu, sváděly urputné a vyrovnané boje. V těch dokázali hostivařští borci dvakrát uspět, konkrétně v zápasech s Novým Strašecím a ústeckou Elbou. Nutno dodat, že zcela zaslouženě. Kluci nestačili pouze na oba pražské rivaly, ale rozhodně nedali svoji kůži lacino a ostudu určitě neudělali. I když gól se nepodařilo ani jednomu ze silnějších týmů vstřelit. Nutno zmínit vynikající výkon brankáře Filipa Vokurky, který, kromě mnoha vynikajících zákroků, dokázal pochytal všech 8 trestných střílení, kterým během turnaje čelil.

V době, kdy už hráči B týmu byli na cestě domů, šikoval se ke svému boji zkušenější A tým, povzbuzený posledním turnajem, kde nenašel přemožitele. A kluci ve vynikajících výkonech pokračovali i v Kralupech. V prvním zápase po urputném boji zdolali bílý tým Keltů, především díky trojici slepených gólů během jediného střídání. Jak se později ukázalo, jednalo se o nejtěžšího soupeře na celém turnaji. V dalších zápasech proti bílému Kladnu, modrým Keltům a Rakovníku kluci své soupeře od prvních minut jasně přehrávali a všechny zápasy skončili jasným vítězstvím. A tým tedy již z druhého turnaje po sobě vyšel bez jediné porážky. Skvěle zahrál především Robík Keller, který se v této sezóně na turnaji předvedl poprvé. Nicméně velmi dobře zahráli všichni kluci.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Výborný turnaj po všech stránkách. Odjížděl jsem po celém dni řádně unavený, ale spokojený především s výkony obou týmů a předváděnou hrou. Druhý turnaj bez porážky v podání A týmu je jenom třešničkou na dortu. Dopoledne jsme byli jednoznačně nejtrestanějším týmem a na práci s hokejkou při obrané činnosti se budeme muset zaměřit. Díky tomu ale dostal Filip Vokurka možnost vyniknout při likvidaci trestných střílení, kdy si počínal famózně. Odpoledne kluci přehrávali všechny soupeře, pouze v zápase s bílými Kelty trochu vázla produktivita.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu